2737
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132805 بازدید | 1188 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز ان شالله که امسال مامان میشی...چون دلت بچه می خواد این حسو داری وگرنه بیشتر زوج های اطراف ...

میدونی اصلا تو خانواده همسرم انگاری بچه داشته باشی زندگی داری انقد که تلخ حرف میزنن

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
2731
پس من که ۱۲ ساله چی بگم و اینکه هیچ راهی جز آی وی اف ندارم و یک آی وی اف ناموفق

مشکلتون چیه؟؟؟؟چندسالتونه؟؟؟؟باحرف بقیه چی میکنی؟؟؟؟حوصلتون سر نمیره 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

انشاالله به زودی مامان بشی 

مشکلت چیه گلم؟

من کیست pcoدارم پریود هام نامنظمه دکتر ال دی داده،یعنی منم باردار میشم؟

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟

والا مگه همه چی بچه ست ؟؟؟

خواهر من ۱۵ ساله جلوگیری سفت و سخت میکنه میگه بچه نمیخوام 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2740
انشاالله به زودی مامان بشی  مشکلت چیه گلم؟ من کیست pcoدارم پریود هام نامنظمه دکتر ال دی داده، ...

قربونت گلم......منم پی سی او

والا مگه همه چی بچه ست ؟؟؟ خواهر من ۱۵ ساله جلوگیری سفت و سخت میکنه میگه بچه نمیخوام 

حتما داره یکی 

حتما داره یکی 

نه نداره 

۱۵ ساله فکر میکنه تازه عروسه 😄

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
والا مگه همه چی بچه ست ؟؟؟ خواهر من ۱۵ ساله جلوگیری سفت و سخت میکنه میگه بچه نمیخوام 

جان 

نکنه خواهر منی 

اخه منم ۱۵ ساله جلوگیری سفت و سخت دارم بچه نمیخوام البته یکبار از دستمون در رفت باردار شدم که اونم به دلایل پزشکی سقط شد

2706