2733
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132557 بازدید | 1188 پست
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

هرکس دوس داره از وجود خوذش داشته باشه

اگه اونی که به فرزندی بگیریم حاصل زابطه و تعرض محارم و خانگی باشه چی

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووو به راحتی 

اصلا فکرشم نمیکنم

تازه بعد 5 سال بخاطری خییلی دیگران بهم گفتن تو فکر افتادم اقدام کنم 

برو سرکار 

باشگاه تفریح

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مرسی گلم بخدا دنیا دو روزه آدم کیفشو نبره چیکار کنه امیدوارم بعد بچه دار شدن هم بتونم برنامه ریزی کن ...

حرفی که زدی خیلی حق بود🙏🌹ان شاالله بهترین ها رو برای شما و بقیه عزیزان میخوام🙏🌹ان شاالله همیشه سلامت و تندرست باشین🙏🌹

2728
هرکس دوس داره از وجود خوذش داشته باشه اگه اونی که به فرزندی بگیریم حاصل زابطه و تعرض محارم و خانگی ...

حالا عزیزم فرض کن خودت همچین بچه ای بودی ؟؟؟ باید پرتت کنن یه جا تو بدبختی دست و پا بزنی ؟؟؟

مگه اون بچه دست خودش بوده

بچه بی گناه زاده میشه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
حالا عزیزم فرض کن خودت همچین بچه ای بودی ؟؟؟ باید پرتت کنن یه جا تو بدبختی دست و پا بزنی ؟؟؟ مگه او ...

به هرحال کسی دوس نداره اینجور بچه رو بیاره تو زندگیش

خیلی نمیشه ادعای روشنفکری کرد

انسان دوست داره حاصل عشق خودش و همسرش رو داشته باشه 

حقیقت اینه که من میگم ولی متاسفانه تلخه

بچه ها چوب اشتباهات پدر و مادرشون رو میخورن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودتو سرگرم کن گاهی وقتی یه خواسته بشه فکر و ذکرت ازش دور و دور تر میشی ولی کمتر بهش فکر کنی یهو میبینی به دست اوردیش 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
2740

[QUOTE=335686845]به هرحال کسی دوس نداره اینجور بچه رو بیاره تو زندگیش خیلی نمیشه ادعای روشنفکری کرد انسان دوست داره ...[/QUOTE

اینا ادعای روشن فکری نیست اینا واقعیت هست شما الان خودت تو این سن بهت بگن اینجور بچه ای بودی خوبه همسرت بهت بگه نمیخوامت به سلامت ؟؟

همه نمیتونن خودشون بچه دار بشن که حاصل عشق خودشون و همسرشون باشه...

[QUOTE=335686845]به هرحال کسی دوس نداره اینجور بچه رو بیاره تو زندگیش خیلی نمیشه ادعای روشنفکری کرد ...

دختر عمه مادرم نازا بود و یه دختر به فرزند خوندگی گرفت

متولد ۶۷ هست یک ماهشم نبود که گرفتنش

خداشاهده با اینهمه امکاناتی که داره هر خاستگاری میاد میفهمه اینجوریه میذاره میره

دختره بیچاره افسردگی گرفته اعتماد به نفسش از دست داده

بسیاار پرخاشگر شده و...

حقیقت جامعه س متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیل اصلیش اینه ک همون بچه ها بعد چند سال دنبال خانواده. واقعیش ن می‌گردن  همش میگن درسته برای ...

میتونید درخواست فرزندی‌و کنید که پدر و مادر فوت شدند.... پرونده هارو میتونین مطالعه کنید و صرفا بچه هایی رو‌نگهداری کنید که خب پدر و مادرشون در قید حیات نیست

دختر عمه مادرم نازا بود و یه دختر به فرزند خوندگی گرفت متولد ۶۷ هست یک ماهشم نبود که گرفتنش خداشاه ...

حقیقت جامعه رو ما باید از خودمون شروع کنیم و اصلاح کنیم وگرنه تا همیشه همینجوری میمونه 😓

حقیقت جامعه رو ما باید از خودمون شروع کنیم و اصلاح کنیم وگرنه تا همیشه همینجوری میمونه 😓

این موضوع و این طرز تفکر حاکم خیلی بده و بخشی از ژنتیک ما ایرانیا شده بنظرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40