2752
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132946 بازدید | 1188 پست
دعا میکنم برات امشب ✨اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨ ...

لطفا برا خواهرمنم دعا کنید زودتر باردارشه 

خیلی سخته دیگه خسته شده 

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
من درکت میکنم ....توی خونه و محله . فوق العاده اروم زندگی میکنم، همسرمم صبح ساعت۷ک میره ۹شب میاد بعد ...

شما رو یادمه عزیزم تو تاپیک های قبلم بودید....

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما از کجا اینقدر با قطعیت میگید؟ 🙄  بعد سه تا بچه تجربه شخصی مو گفتم🙏🏻

ولی من تجربه شخصی مو‌ نگفتم چون اشتباه دقیقا همینه رو تجربه شخصی خودمون همچین حرفایی بزنیم ! این قضیه رو فقط کسایی که با زوج ها در ارتباطن میدونن و امار دقیقشو زوج درمانگرها ✌️ 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
کم کم به اون روند عادت می کنی ولی درمان های ناباروری فرسوده میکنه ادمو

خیلی سخته خدا به دلمون نگاه کنه 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

استارتر نگران نباش الان علم پیشرفت کرده قطعا تو هم بچه دار میشی باور کن😍

از فامیل های ما خانمه تقریبا ۲۲ ساله ازدواج کرده بود تازه الان ۵ ماهه بارداره اونم طبیعی و بدون دارو و درمان 

البته قبلا میرفت دکتر ولی دیگه ناامید شده بود ک خدا بهش بچه داد 

ان شاالله خدا به تو هم یه جفت نی نی ناز بده 

کاربر قدیمی هستم،،،رمز عبورمو فراموش کردم😅

عزیزم سلام

منم یک ساله تو اقدامم و نمیشه 

تازه من شهر غریبم هستم و از صبح تا شب خونه تنهام

از اینترنت یه دکتر پیدا کردم رفتم پیشش بهم قرص لتروزول داده خوردم و شنبه میرم سونوی داخلی 

قبلا هم یکبار ازمایشات و سونوهارو دادیم مشکل خاصی نبود ولی نمیشه 

امیدوارم با این دکتر نتیجه بگیرم 

استارتر نگران نباش الان علم پیشرفت کرده قطعا تو هم بچه دار میشی باورکرد کن😍 از فامیل های ما خانمه ...

فدات بشم باران عزیز

ارزوی یه خواب راحت پنج دقیقه استراحت یه دقیقه وقت گذاشتن برا خودم موها سفی بی اعصاب ده سال پیر تر غص ...

ناشکری نکن

من همش میترسم مادرشوهرم کاری کنه جداشم همش میخوام بچه بیارم ولی میترسم ی حس ترسی ته دلمه🥲

اونایی که میگن بچه از بهزیستی بیار نمیدونن که بهزیستی چقدر سخت گیری می کنه و باید خونه ای بزنی به نام اون بچه ،خوب ما که خودمون مستاجریم ، از کجا بیاریم خونه بزنیم به نام بچه  ،اینه که از خیرش گذشتیم .

عزیزم سلام منم یک ساله تو اقدامم و نمیشه  تازه من شهر غریبم هستم و از صبح تا شب خونه تنهام ا ...

انشالله که نتیجه بگیری

شما رو یادمه عزیزم تو تاپیک های قبلم بودید....

انشاالله که خدا دامنت را سبز کنه ، برو دکتر و دنبال درمان ...

حیفه تو این دوره زمونه زندگی کنی و از تکنولوژی استفاده نکنی ....خداهم شاید سرنوشت مارو نوشته که باید به واسطه پزشکها بارداربشیم برای همین این نسل به دنیا اومدیم ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706