2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132902 بازدید | 1188 پست
اونایی که میگن بچه از بهزیستی بیار نمیدونن که بهزیستی چقدر سخت گیری می کنه و باید خونه ای بزنی به نا ...

اره بخدا 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله که خدا دامنت را سبز کنه ، برو دکتر و دنبال درمان ... حیفه تو این دوره زمونه زندگی کنی و از ...

حتما عزیزم.....انشالله که شماهم باردار میشی صدرصد

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
نه جانم

مطمئنم با ای وی اف شما باردار میشید باور کن چون مشکل خاصی نیست ما اشنا داشتیم تخمک نداشت فکر کنم، ابجیم چند روز پیش گفت ۴ قلو واسش کاشتن گرفته منم تقریبا مسکلم مثل مشکل شماست تنبلی دارمریود نمیشم چکد ناه میگذره به زور میشم شوهرمم واریکسیل داشت عمل کرد ۳ ماه دارو خورد جوابش فرق نکرد بازم ۲ ماه خورد شنبه میره ازمایش اگه اینسری هم بد بشه میرم کاشت حتما

2731
حتما عزیزم.....انشالله که شماهم باردار میشی صدرصد

اسی 

پیازدرمانی نکردی تاحالا؟؟؟؟؟؟

شوهرت سالمه؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
سلام من گیرکردم نمیدونم بچه بیارم یا ن خیلی استرس دارم خیلی

سلام چرا استرس باهمسرتون مشورت کنید 

مطمئن باش توی بهترین زمانش قسمتت میشه زمانی ک فکرشم نمیکنی

انشالاه

انشالله که نتیجه بگیری

انشالله 

انشالله شماهم به زودی نتیجه میگیری 

منم با کارهای خونه،گوشی،تلویزیون،آشپزی وقتمو میگذرونم تا عصر میشه و شوهرم میاد شام میخوریم فیلم میبینیم خواستیم میریم بیرون 

سعی میکنیم بچه دار شیم ولی اگرم نشه کلا به زندگیمون هیچ تاثیری نمیزاره

بیخیال باش عزیزم وقتش نشده وقتش که بشه تو اوج ناامیدی و تنهایی و مشکلات میرسی به اون چیزی که میخای 

اسی  پیازدرمانی نکردی تاحالا؟؟؟؟؟؟ شوهرت سالمه؟

پیاز درمانی یه هفته کردم معده درد شدید شدم....همسرم مشکل داده مورفولوژی

چرا قرار نیست مامان بشی

عزیزم

زنداییم ۵ سال بچه دار نشد 

تنبلی تخمدان و شوهرشم اسپرمش ضعیف بود 

هرچی دکتر متخصص میرفت فایده نداشت 

۶ ماه تو بیمارستان آرش تحت نظر بود الان دوقلو بارداره🥰

براش دعا کنین سلامت بچه هاشو به دنیا بیاره 

ایشالا شمام مادر میشی

ولی دکترتون عوض کن 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام چرا استرس باهمسرتون مشورت کنید 

از مادرشوهرم میترسم

از طرفی داره کاری میکنه طلای بگیرم

از طرفی شوهرم عاشق بچه است میگم بچه بیارم بیشتر طرفدارم شه

از طرفی میترسم نتونم از پس مسئولیتش بر بیام

ولی من تجربه شخصی مو‌ نگفتم چون اشتباه دقیقا همینه رو تجربه شخصی خودمون همچین حرفایی بزنیم ! این قضی ...

خب این سایت برای تبادل نظر هست و نظرات ناشی از تجربه هاست ☺️

من در مورد تعامل صحبت کردم نه در مورد بهبود دعواهای زناشویی 🙏🏻

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706