2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132902 بازدید | 1188 پست
چرا یک بار آی وی اف کردم اما نا موفق بود با هزینه های الان و یه شوهر کارگر دیگه امکان آی وی اف هم ند ...

اگه بیمه دارید تا حدودی بیمه میده 

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
من بشدت با سرپرستی گرفتن بچه موافقم،بجای اینکه یکی رو ب زور بیارین به این دنیا ،به یکی که خانواده ند ...

دقیقا ، این بچه ها هم تو بهزیستی آسیب میبینن هم وقتی وارد جامعه میشن . متاسفانه همه نسبت به این طفلی ها گارد دارن 😔💔 مادر منم خیلی پیگیری کرد اون موقع ها شرایط خیلی سخت میگرفتن الان راحت تر بچه میدن نسبت به قبل . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یا امام هشتم توروخدا نترسون منو یعنی منم مامان نمیشم😭خدایا طاقت اینو ندارم دوسال جلوگیری داریم عقد ...

داداش منم رفتن بچه آوردن غصه نداره که والا ثوابم داره الانم ماشالله ۹سالشه عین بچه خودمون شده

وقتی آدم میتونه خودش بجه بیاره چرا بره بچه یکی دیگه رو بزرگ کنه و نصف اموال و دارایی اش رو بنامش بزن ...

والا تو بچه ی مامان بابات بودی دقیقا چیکار کردی ؟ یه طفل معصوم که آزارش به کسی نمی‌رسه رو از خودت پایین تر می‌دونی ، همون خدا به شماها بچه نده تکثیر نشین .

بچه به سرپرستی گرفتن خیلی کار خوب و خداپسندانه‌ای هستش، اما قبول کنین هر کسی دوست داره بچه‌ای از پوس ...

باشه ولی یه سال دو سال نه چند سال ! چندسال بدو تا حامله بشی ، این همه هزینه و اعصاب خوردی و ... عمر انسان مگه چقدره . 

وقتی نظرا رو میخونم میخوام دیوونه شم... خوشبحال اونایی که میتونن بیخیال باشن و خوش بگذرونن... والا ما که بدون بچه بجای خوشگذرونی و مسافرت و نمیدونم باشگاه و مطالعه و... کارمون شده دوا و دکتر و بلاتکلیفی چه روحی چه جسمی داریم داغون میشیم... احساس می کنم هیچکس درکم نمیکنه.. کاش دیگه این تاپیکا رو نخونم

ما برای داشتن بچه با همه ی دردسرا و نگرانیهایی که میگن ، باز داریم کلی سختی میکشیم و نمیشه ، دوست دارم بدونم همه اونایی که تو اینجور تاپیکا از بچه داشتن مینالن فقط یه دونه بچه دارن که اونم از روی ندونم کاری آوردن..؟ 😔

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه
بیمارستان دولتی هزینش قابل مقایسه با خصوصی نیست الان را نمیدونم ولی اون موقع که من انجام دادم دولتی ...

صدتومن چیه اینجوری میگید کسی جرات نمیکنه‌ بره دکتر من خودم چندبار انجام دادم توخصوصی

یا رب العالمین
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

هروقت خودت دقیقا تو همین شرایط بودی، برو همینکارو بکن ولی نمیتونی بقیه رو قضاوت کنی

عزیزم ان شالله به حق امام علی امسال مامان بشی

من که یک ساله اقدامم ولی سپردم به خدا دیگه میگم حتما خودت یه چیزی میدونی 

با این حال وقتی میفهمم دارم پریود میشم خیلی بهم میریزم

2706