2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132553 بازدید | 1188 پست
برات دعای معراج نذر میکنم  خدا دامنتو سبز کنه

امضاتو خوندم دلم هوایی شد میشه رفتی زیارت تو حرم آقا دعا کنی خدا یه جوری نمیدونم چجوری( چون دکترا گفتن هیچوقت بچه دار نمیشی )تو سرنوشت منم یه بچه قرار بده دلم خیلی بچه میخواد اسمم فریده است تورو خدا فراموشم نکنی😪

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
اصلا تو زندگی داشتن بچه واجبه   یادش بخیر بعد از یک سال ونیم از ازدواجم چه زجه های که نزدم وچ ...

خدا دوستت داره گلم......ولی من خیلی التماس خدا کردم اصلا محل نمیده

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا دوستت داره گلم......ولی من خیلی التماس خدا کردم اصلا محل نمیده

چرا گلم خدا میشنوه خوب هم میشنوه فقط توکلت به اون باشه ...ما انسانها خیلی عجول هستیم خدا خودش یه چیزی میدونه که ما نمیدونیم ..صبر داشته باش ان شاءالله که دامنت سبز بشه ......شوهرت مشکلی نداره

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
چی میکنی حوصله ات سر نره؟حرف بقیه چی؟چندسالتونه؟

حرف بقیه چه ارزشی داره وقتی خودمون تصمیمون اینه .

الان شما هشت سال عمرت رو هدر دادی  با استرس هایی که داشتی . رها کن . یا میشه یا نمیشه دیگه

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
خدا که تا حالا جواب دل شکستمو نداده

آنقدر تمام تمرکزت رو گذاشتی رو بچه که همه حرف‌ها و خرکات اطرافیان رو به خودت میگیری 

خانوم برادرم بارداره تو همین حادثه اخیر چند روز پیش من فقط برای اون بچه نگران بودم به شوهرم گفتم تا حالا بیخیال بودم از الان دیگه دل نگرانی دارم بک بچه داره تو خانواده میادش دیگه همش استرس اونو دارم حالا من عمه هستم آنقدر نگرانم ببین مادر و پدر چقدر اظهار نگرانی میکنند 

این صحبتها عادیه

2738
بله عزیزم . و کلا بچه نمیخوام 

چند سالته ؟

ما هم خودمون بچه نمیخوایم اون دفعه ای که ناخواسته شد در اصل دکترم یک جورایی باعث شد بهم گفت تو کم کاری تیرویید داری به این راحتی باردار نمیشی منم یکبار جلوگیری نکردم همون یکبار گرفت

دوست عزیز ان شالله که امسال مامان میشی...چون دلت بچه می خواد این حسو داری وگرنه بیشتر زوج های اطراف ...

منم بچه نمیخوام واقعا خودمم باورم نمیشه یه روزی خیلی دوس داشتم مامان بشم اما الان وحشت دارم تازه قرص جلوگیری میخورم بچه ام ندارم سی وپنج سالمه وهرگز دلم بچه و دردسراشو نمیخواد .الان تو این سن واقعا حال وحوصلشو ندارم ..شوهرمم مردی نیست ازنظرم که بتونم تا اخرعمر باهاش سرکنم تو فکر جدائیم..

چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

من بشدت با سرپرستی گرفتن بچه موافقم،بجای اینکه یکی رو ب زور بیارین به این دنیا ،به یکی که خانواده نداره ،خانواده ببخشین

متاسفانه من شرایط مالیم جوری نبود ک بهم بدن

چند سالته ؟ ما هم خودمون بچه نمیخوایم اون دفعه ای که ناخواسته شد در اصل دکترم یک جورایی باعث شد بهم ...

من سی و نه سالمه عزیزم . شما چند سالتونه؟

منم سال هفت سال پیش بارداری ناخواسته داشتم که نموند  .

از اون به بعد سفت و سخت مراقبم .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706