2737
2739

دکترم آب پاکی رو ریخت رو دستم😭

دیگه فقط مونده ای وی اف دعا کنید بشه

دلم برا شوهرم میسوزه که انقد بچه دوست داره 

هعی خدا💔💔😔

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞

عزیزم هیچوقت ناامید نشو هیچوقت🥺🥺

اگه لازمه پیش‌ چندتا متخصص برین به حرف یکنفر گوش ندید خب

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

همه جا که جوابت کنن خدا که جوابت نکرده عزیزم 

من کسی میشناسم که گفت ۱۰ سال بچه دار نمی شدیم و گفتن مرد عقیم و خانم ضعیف 

هر شب مرد سیاهدانه و عسل و خرنوب آسیاب شده و خرما میخورد

خانمه هم دمنوش بومادران ۵ روز در ماه 

اینم امتحان کن البته در کنارش ورزش 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم هیچوقت ناامید نشو هیچوقت🥺🥺  اگه لازمه پیش‌ چندتا متخصص برین به حرف یکنفر گوش ندید خب

دیگه توان ادامه دادن ندارم بریدم😔

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
همه جا که جوابت کنن خدا که جوابت نکرده عزیزم  من کسی میشناسم که گفت ۱۰ سال بچه دار نمی شدیم و ...

ممنون گلم مشکل از منه

ورزش میکنم

هیچ وقت به هیچ عنوان نا امید نشو تو این راه .. دکتر که خدا نیست بخواد حکم بده ..معجزه خدا از علم و حرف دکتر بالاتره

توکل داره باش و صبور باشید افسرده شدن و استرس داشتن خودش مانع بزرگ برای جلوگیری از شدنه

ان شاءالله به حق حضرت رباب سلام الله همین امسال نتیجه بگیرید 

ممنون گلم مشکل از منه ورزش میکنم

بازم جفتتون امتحان کنید 

من ۷ ماه اقدام نشدم با همین روش باردار شدم عربزم خدا بزرگه روزی یک بار ناد علی می‌خوندم 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
2738

توکلت به خدا باشه عزیزم.اینطوری نگو.خیلیا با آی وی اف بچه دار شدن.

یکی از دعا هایی که تو فامیل مون خیلیا باهاش بچه دار شدن نذر صلوات در ماه رجب.بزن اینترنت میاره فک کنم صد هزار صلوات در ماه رجب بود،چند نفر از آشناهامون ۷-۸سال بود بچه دار نمیشدن با این نذر باردار شدن،البته در کنار دوا درمون.

البته انشالا که تا ماه رجب حامله میشی ولی خب اینم خالی از لطف نیست

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
دیگه توان ادامه دادن ندارم بریدم😔

عزیزم نمیدونم چی بگم فقط از ته قلبم برات دعا میکنم♥️♥️♥️

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢