2733
2734
عنوان

پدرم ری*ه به زندگیمون😔

171 بازدید | 7 پست

تو دوره عقدم خانواده شوهرم برای عرض تسلیت میخواستن بیان ولی دو شب پشت سرهم مهمون براشون میومد نمیتونستن بیان و کنسل میشد 

امشب رو پدرم همون سرشب به مادرم گفت اگه زنگ زدن بگید خونه نیستم (مریض شده ولی نه اونقدر شدید)

مادرم اومد گفت پدرت حالش خوب نیست نمیتونه بشینه بعد چند دقیقه گفت نه حالش خوبه اگه زنگ زدن بگو بیان

شوهرم زنگ زد میخوایم بیایم گفتم تشریف بیارید خوش امدید 

حالا پدرم لج کرده من نمیام پیششون بشینم چرا به حرفم گوش ندادید! و کلی جنگ و دعوا شد به من گفتن زنگ بزن بگو نیاید ما خونه نیستیم 

مادرم به پدرم میگه بیا فقط سلام بده بعدم برو اتاق لج کرده میگه نمیخوام حتی سلامم نمیکنم 

پدر من مدل بدی داره میدونم کلی سروصدا راه میندازه که به همه نشون بده کسی تو خونه هست و بیدارم هست خیلی بی ملاحظست 

من چکار کنم 😪

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا رحمتشون کنه  ولی اسی که اشتباهی نکرده که بخواد به دست و پاش بیفته باباش الکی لج کرده

ممنونم عزیزم

پدرشه دیگه

بخاطر احترامش و بخاطر ابروش که امشب در خطره مجبوره

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2738