2733
2734

کت کوتاه وشلوار جین نیم بگ و کفش اسپرت

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه با لباس سن کمتر نشون میده؟؟؟؟!!!! معمولا کمتر از سنت بپوشی جلف میشی

بیخیال کی همچین حرفی زده جلف چیه ی خانم مسن نمیتونه رنگ شاد و کوتاه و مد بپوشه چ افکار پوسیده ی 

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚
مگه با لباس سن کمتر نشون میده؟؟؟؟!!!! معمولا کمتر از سنت بپوشی جلف میشی

اره مثلا من یه مانتو دارم وقتی میپوشم بقیه که سنمو حدس میزنن میگن ۲۰ اینجوری یه ست سبز رنگ دارم انو که میپوشم میگن ۱۴ ۱۵ میزنی

2740

بیشتر کت با شلوار جذب یا نیم بگ بستگی ب این داره چی رو با چی بپوشی من خودم شلوار بگ بهم نمیاد اصلا یکم چاقم و قدم بلنده نمیدونم چرا جالب نیست بستگی داره چی بهت بیاد بیشتر شومیز و جت مد شده امسال ولی خب چون کوتاه هستن شلوارای نیم بگ یا بگ یا مام زیرش میپوشن 

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

برو بازار ببین چیا هست . خودت چی دوست داری .

مانتو های نخی یا لنین برای تابستون عالیه

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی