2737
2739
سلام بر همکار گرامی رم هوا چطوره ؟

فعلا از رم به قم مهاجرت کردم در جریان نیستم 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتیاد درد بدیه🫠

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2728
شما هم اینطور بودین؟؟؟ من فکر کردم خودم اینطور شدم دوروز دیوونه شدم

اره منم فکر میکردم فقط واسه من اینطوری شده

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
اعتیاد درد بدیه🫠

از اون ور مهاجرت کردید حالا به نی نی یار لو بدم تون😈😈😈

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چقد با خرابی سایت احساس تنهایی میکردم 🥲🥲

دقیقا منم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2738
 از اون ور مهاجرت کردید حالا به نی نی یار لو بدم تون😈😈😈

انقد غیبت مونا رو کردیم بعید نی یکی شات بده🤣

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اره منم فکر میکردم فقط واسه من اینطوری شده

اصلا نمیشد کسی رو پیام داد گفت چی پیش اومده

اینقدررررررر به نی نی یار پیام دادم که حتما کلافه شد دیگه 

😂😂😂

بخدا معتاد نی نی سایت شدیم خبرنداریم😅😅😅

انقد غیبت مونا رو کردیم بعید نی یکی شات بده🤣

عه من ندیدم حیف شد وگرنه الآن رو میکردم😂😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم