2733
2734
عنوان

میخوام خودمو بکشم

253 بازدید | 21 پست

بچه ها من تو مدرسه فقط یدونه دوست دارم و هفتم هستم

یکی از قلدرای مدرسه هی منو و دوستمو اذیت میکنه بعد نمیشه چیزی بگیم چون به اکیپ بزرگن

من خیلی ناراحتم به مدت هیچی نگفتیم بیشتر شد چیزی هم بگیم جلوی همه توهین میشنویم هی موهامونو دست میزنن بهمون تیکه و حرف میزنن

کمک دارم دق میکنم

دوستمم ازشون میترسه و کلا اکیپ بزرگی هستن

هی بهمون میگن کوچولو و ... کمک لطفن 

مادرش همه کاره مدرسه هست و باباش تو آ موزش و پرورشه گروهشون تقریبن ۱۵ نفره ولی من تنهام انقدر بیشتر عرزه و بیچارم حتی به مامانم نگفتم

به مدیر گفتم و گفت جلوش سبز نشو و گفت حتمن کرم از منه و از من نمره کم کرد دیگه تحمل ندارم به راه منطقی لطفن میخوام خودمو بکشم از بس تحقیر شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به مامانت بگو برین اداره آموزش پرورش شهرتون هم از مدیر هم اون شکایت کنید

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

خودمو بکشم چیه .. چقدر ضعیفی تو دختر.. بی محلش کن خب برات مهم نباشه..‌‌‌‌‌‌‌بذار اذیت کنه تا جونش در بیاد.. دیگه آخرای ساله تحملش کن تا تمام شه. سال دیگه هم مدرستو عوض کن.

میگم باباش تو ادارس

خو باشه. حرفاتم پس دروغه یهو مادرش شد همه کاره مدرسه باباشم توی اداره خودشم ۱۵ تا نیرو داره!

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706