2733
2739

همسرم فیبروز کبدی شد 

یکساله رعایت میکنیم خیلی بهتر شده خدا رو شکر 

روغن رو کلاحذف کردیم 

غذای بیرون کلا حذف 

مصرف کربوهیدرات کم شده 

شام رو خذف کردیم کلا دو وعده شده غذامون 

عرقیجات و داروهای گیاهی هم مصرف میکنه 

همسرم فیبروز کبدی شد  یکساله رعایت میکنیم خیلی بهتر شده خدا رو شکر  روغن رو کلاحذف کردیم ...

سلام عزیزم 

همسر منم فیبروز شده الان حدود ۱۰ ماهه تحت نظره ولی دکترش گفته عرقیجات نخوره نمی‌دونم خیلی میترسم . زیادم چاق نیست یکم شکم داره فقط غذاشو نصف کرده شام ۴ تا قاشق میخوره ناهارم همینطور میوه و سبزی هم زیاد میخوره دانه چیا هم میریزم روی غذاش . چیکار کنم خیلی میترسم همش توی استرسم آزمایش خونش خوبه فقط آنزیم هاش ۴۴ و یکی هم ۴۰ هست بقیه مواردش اوکیه. تمام آزمایشهای تخصصی کبد هم داده مثل هپاتیت و خودایمنی و چیزای دیگه همش خداروشکر منفی بوده . علایمی داره همسرت ؟؟ همسر من نداره هیچ علایمی اینم اتفاقی فهمیدیم رفتیم برای معده ی من که ریفلاکس داشتم بعد همسرم چون سابقه کبد چرب داشت هم همینجوری ویزیت شد دکتر فیبرواسکن انجام داد گفت فیبروزه وگرنه هیچ علایمی نداشت . دارم خفه میشم بخدا شما چیکار میکنین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم  همسر منم فیبروز شده الان حدود ۱۰ ماهه تحت نظره ولی دکترش گفته عرقیجات نخوره نمی‌دو ...

سلام عزیزم 

انزیما بالا نیس 

یه چی میگم نترسی 

دکترا خیلی میترسونن من به قدری با حرفای دکتر ترسیدم با خودم میگفتم دیگه تمومه 

بعدا فهمیدم ترسوندهدکه همسرم رعایت کنه 

نگران نباش سه ماه سه ماه ازمایش بدید 

ولی‌انزیم همسر من  نزدیک صد بود الان کنترل کردیم تازه مثل همسر شما شده

عرقیجات برا چی دکتر گفته مصرف نکنه؟!!! دوست همسرم خودش پزشکه عصاره خار مریم بهش داد 

عرق خار مریم هم روزی یه نصغف استکان میخوره 

زرشک هم عالیه مرتب بهش اب زرشک بده معجزه میکنه 

2731