2737
2734
عنوان

یه چیزی بگین ذوق زندگیم بیاد

175 بازدید | 19 پست

اصلا دیگه واسه هیچی ذوق ندارم ..نه واسه این که خونه رو دسته گل کنم بعد برم یه دوش بگیرم و یه چای قند پهلو بریزم واسه خودم ...اصلا هیچ حسی ندارم دلم میخواد بگذره زودتر و تموم بشه😔 تارک دنیا شدم ...هیچی خوشحالم نمیکنه هیچی ...زندگیمم تقریبا خوبه ..۳۱ سالمه ..یه بچه ۷ ساله دارم ...شوهرمم خوبه تقریبا...ولی اصلا دلم نمیخواد زندگی کنم ...همش به زور کارای خونمو میکنم ...دلم دیگه هیچی نمیخواد ..خواهرامو میبینم که از من بزرگترن انقد شوق زندگی دارن ..هر روز به خودشون میرسن به خونشون ..هی فقط منم که یه گوشه کز کردم😔😔

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...

چقدرررررر منییییی

خدایا امشب خیلی دلم گرفته دلم واسه دلم خیلی میسوزه.....بخدا حق دل من این نیس کاش این کارو با من نمیکردی کااااااش.خداروشکر ک اون روزای کذایی گذشت دیگه هیچوقت نمیخوام بهش فکر کنم.امیدوارم بتونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشی زده زیر دلت

همسنتم

ن تنها شوهری ندارم

ی بیماری لاعلاجم‌دارم

پولی م‌ندارم اگه کار نکنم

😂😂😂

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731
منم همینجوریم

ای وای😔

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...

به‌بچت که نگاه میکنی ذوق نمیکنی؟ اینکه یه زندگی قشنگ براش بسازی؟ آخه اونو تو به این دنیا آوردی باید دنیاشو قشنگ کنی

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2740

فک کن الان میتونست جنگ باشه آواره کوچه خیابونا باشیم پریودم باشی نوار بهداشتی هم نداشته باشی ول خیابونا بگردی 

اما الان نیست 

پس از زندگیت تا موقعی که نفس میکشی لذت ببر و مواظب اعصابت باش

خب چی بگم
فک کن الان میتونست جنگ باشه آواره کوچه خیابونا باشیم پریودم باشی نوار بهداشتی هم نداشته باشی ول خیاب ...

وای چه صحنه ی بدی

از رو مبل نشستنم چه لذتی بردم اینو که خوندم

خدایا امشب خیلی دلم گرفته دلم واسه دلم خیلی میسوزه.....بخدا حق دل من این نیس کاش این کارو با من نمیکردی کااااااش.خداروشکر ک اون روزای کذایی گذشت دیگه هیچوقت نمیخوام بهش فکر کنم.امیدوارم بتونم
چرا نمیری شهر بازی؟ واسه خودت نه بچت بچتو بده یه نفر خودت برو ببین چی میشه 

روستا هستم ...باید همه با هم بریم ...باورت میشه دلم نمیخواد برم بیرون

فک کن الان میتونست جنگ باشه آواره کوچه خیابونا باشیم پریودم باشی نوار بهداشتی هم نداشته باشی ول خیاب ...

خوب گفتی

2706