2733
2739
عنوان

من چرااااا انقد چ.صدستممم

88 بازدید | 9 پست

فک کننننن بعد از اون همه صبری که کردم رفتم به مراسم ریکوئست دادم بعععد اونم قبول کرده بود و بک داده بود بعععد امروز داشتم یه چیزی رو دیقننننن تو پیج اون امتحان میکردم و دستم خورد آن فالو شد🥲🥲🥲

خیلییی ضایع شد چیکار کنم😂😭

به نظرتون دوباره درخواستمو قبول میکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی بده نمیدونم بخندم یا گریه کنم😭😂

عیب نداره من یکبار واسه یک پسر تو فامیل ریکوئست دادم بعد طرف قبول کرد ولی اون واسم ریکوئست نفرستاد😐بعد من خب لجم گرفت دوباره از دستی انفالوش کردم دوباره ریکوئست دادم تا بفهمه اونم باید ریکوئست بده😂😂دیگه بنده خدا درخواست داد دفعه دوم 😁

آدم باید هیچ بشه تا به خدا برسه ...  
2738
عیب نداره من یکبار واسه یک پسر تو فامیل ریکوئست دادم بعد طرف قبول کرد ولی اون واسم ریکوئست نفرستاد😐 ...

واییی باز خوبه فهمیده بک میخوای😂😂😂

حالا این بک داده بار اول بهم ولی میترسم الان خودش به جای اینکه ریکوئستمو قبول کنه آن فالوم کنه😂😭

واییی باز خوبه فهمیده بک میخوای😂😂😂 حالا این بک داده بار اول بهم ولی میترسم الان خودش به جای اینک ...

نه نمیکنه با توکل به خدا ریکوئست دوم رو بفرست بعد اگر پرسید بگو که دستم خورد انفالوت کردم خودش میشه یک مقدمه واسه حرف زدن😁😂

آدم باید هیچ بشه تا به خدا برسه ...