2737
2739
عنوان

پسرم دو سالشه دیشب با سر افتاد

264 بازدید | 20 پست

از بلندی ارتفاع یک متری با سر اومد پایین رو قالی البته و صدای بدی داد ولی بعدش مشکلی نداشت عادی بود حالا همینجور نگرانم 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من ۵ سالش بود از پشت شوهرم افتاد و چند ثانیه بیهوش شد  الان ۷ سالشه خداروشکر از منم سالمتر ...

با سر افتاد؟

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
2731

فرشته‌ها مراقبشن، نگران نباش 

دختر من از اپن،روی سرامیک افتاد. بالا آورد ، گیج رفت و خوابید. با اورژانس بردیم بیمارستان و....

هیچیش نشده بود خدارو شکر

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2740
ببرش دکتر عزیزم  میدونم تو شرایط اقتصادی قدی هستیم  ولی جون بچه وسلامتیش از همه وی واجبت ...

بردم دکتر گفت اگه بالا بیاره و گیجی اینا بده ولی خدا رو شکر نداشت گفت بره خونه

فرشته‌ها مراقبشن، نگران نباش  دختر من از اپن،روی سرامیک افتاد. بالا آورد ، گیج رفت و خوابید. ب ...

عکس از سرش گرفتین؟ با سر افتاده بود؟

اره تا نزدیک صبح درگیر بودیم

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

عزیزم بیش از حد حساسی 

انقد نگران نباش 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
چشماش ضعیف نیستن ؟

من وقتی 8 سالم بود افتادم شاید ارتفاعش دو متر بود... شایدم بیشتر 

هم تو حافظم تاثیر گذاشت 

هم تو بینایی... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
بردم دکتر گفت اگه بالا بیاره و گیجی اینا بده ولی خدا رو شکر نداشت گفت بره خونه

اگه گیج نباشه و بالا نیاره و همون لحظه خواب آلود نباشه و از همه مهمتر این علائم تا ۲۴ ساعت بعدش پیش نیاد مشکلی نداره.

فقط ادرارش رو هم مرتب چک کن ‌ خدایی نکرده خونی نباشه

با سر افتاد؟

اره با پشت سرش از فاصله ی یه متر و نیم تقریبا 

یعنی زمین قشنگ صدا داد بخدا 

بچم تا چندثانیه کلا رفت و نفس نمی‌کشید 

دست و پاهام یخ میکنه یادش میفتم ولی خداروشکر هیچی نشد 

بچه ها خیلی مقاومه بدنشون 

سعی کن دیگه ضربه نخوره ولی نگران هم نباش 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰