2733
2739

سلام دوستان من ماه اسفند ۲۲ پریود شدم و بعد از تموم شدن چند روز بعد فکر کنم زمان تخمک گذاری یادم نمیاد دقیقا اما یه چیزی ببخشید البته مثل اب و خون صورتی خیلی روشن در حد کم خارج شد و بعد از اون مدام حالت تهوع شدید سردرد ، کمر درد ، زیر دلم ، سینه هام سنیگین شدن ، پهلو درد ،دور نافم چند بار تیر میکشی، و حتی خارش شدید سینه داشتم تو عمرم اینجوری نبودم خلاصه هر چی عِلائم بارداری از همه بدتر حالت تهوع رو داشتم و سر موعد پریود که ۲۱ باشه پریود شدم اما کمتر از همیشه و روز اول اصلا پد کثیف نشد روز دوم به خاطر موضوعی شدید شد و روز سوم کم و قطع شد کلا و جالب علائم حالت تهوع و سردرد شدید من کم نشد و همچنین کمر درد و این منو به شک انداخت و بی بی چک زدم اولش هاله هاصورتی شد ولی بعدش نشون داد که بارداری منفی هست والان روز ششم پریودی که البته قطع شده ها ولی من همچنان علائم شدید سردرد و حالت تهوع رو دارم وانگار سرم فقط سرما خورده باشه اونجوری هم شدم کسی بوده اینطوری بوده باشه باردار باشه اصلا به نظر شما من باردارم ؟ممنونم از پاسخگوییتون

اگه شک داری آزمایش خون بده بودند کسایی که هم پریود شدند هم باردار بودند ولی من بارداریم این علائم ...

سلام عزیزم ممنونم بابت راهنماییت ، میگی یعنی خنده دار نیست برم ازمایش بدم (البته بگم نمیدونم الان بدم یا چه زمانی ؟)، نه عفونت ندارم چک کردم حتی محض اطمینان پماد واژینال برای عفونت رو هم استفاده کردم ، به نظرتون زود بی بی چک استفاده کردم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ممنونم بابت راهنماییت ، میگی یعنی خنده دار نیست برم ازمایش بدم (البته بگم نمیدونم الان بد ...

من چند نفر رو میشناسم که پریود میشدند و باردار بودند یکیشون ماه 4 ام بارداری تازه فهمید

نه اونا که ازت چیزی نمیپرسند بگو امدم ازمایش بارداری بدم ازت خون میگیره چند ساعت بعد هم جوابش و بهت میده

علائم توی هرکسی فرق داره من اینهایی که گفتی و نداشتم گاهی بر اثر تلقین علائم پیدا میکنی

ولی حتما دکتر برو

ان شاء الله که خیره

2731
من چند نفر رو میشناسم که پریود میشدند و باردار بودند یکیشون ماه 4 ام بارداری تازه فهمید نه اونا که ...

خیلی ممنونم اره حتما دکتر میرم ان شاالله اما گفتم بزارم هفت روزه دوره تموم بشه بعد برم ،اره منم کلی مطلب خوندم که باردار بودن اما پریود هم بودن بازم توکل برخدا ببینیم چی میشه،اره از این توهمات یه زمانی داشتم برای همین الان تقریبا یک ماه هست واقعا علائم دارم و دارم اذیت میشم توجه نمیکنم☺️

عزیزم فک کنم این تهوع ویروسه چون منم همینم و اتفاقا پریودمم این ماه خیلی کم بود

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

تازه من استفراغ و دلپیچه هم دارم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2740
من همیشه پریودیام سه روزه بوده تازگیا به قول شما سبکم هست... به نظر من طبع بدنت سرد شده برو یه آزمای ...

سلام ممنونم عزیزم بابات راهنماییتون ،طبع بدن من همیشه سرد بوده البته معده و شکم،بوده منم سه روزه شدم یک ماهی رو یا اصلا یک ماهی رو نشدم پیش میاد اما ایندفعه علائم شدید دارم سر همین موضوع یه کم دارم اذیت میشم الانم که بی بی چک دیروز گفت باردار نیستم میگم حتما چیز دیگه ای هست ولی بازم گفتم بپرسم شاید من زود بی بی چک استفاده کردم 

سلام ممنونم عزیزم بابات راهنماییتون ،طبع بدن من همیشه سرد بوده البته معده و شکم،بوده منم سه روزه شدم ...

همین سردی خیلی تاثیر داره دیگه من اگه یه ماه از چند روز قبل گرمی بخورم و در طولش کاچی و دمنوش بخورم خیلی حالم بهتره

سلام عزیزم ممنونم بابت راهنماییتون، عه ممکن باشه اخه ما قبل از همین علائم یه دوره ده روزه مریض شدیم من اولش گفتم عوارض اونه ولی دیدم نه تمومی نداره ، من فقط حالت تهوع و سردرد و کلا علائم بارداری به ویروس شبیه نیست ولی بازم میتونم برم یک سر دکتر عمومی 

همین سردی خیلی تاثیر داره دیگه من اگه یه ماه از چند روز قبل گرمی بخورم و در طولش کاچی و دمنوش بخورم ...

بله خیلی تاثیر داره البته من هر روز پر از گرمی جات مصرف میکنم همیشه گرم نگه میدارم طبعم رو برای همینم شک افتاده دلم 

سلام عزیزم ممنونم بابت راهنماییتون، عه ممکن باشه اخه ما قبل از همین علائم یه دوره ده روزه مریض شدیم ...

آره منم تهوع دارم و استفراغ و سوزش سر دل حتی آبم میخورم حالت تهوع میگیرم

تازه الان ۱۲ روزه وضعم همینه 

پریودمم دو روز بود فقط لکه لکه.. و اصن چیزی تحت عنوان دفع لخته من نداشتم

احساس میکنم یا کیسه صفرا یا میکروب معده...

آن شالله واسه شما بارداری باشه

2706