2737
2739
عنوان

کنکوررر😭

196 بازدید | 19 پست

سلام صبحتون بخیر

من رشته ام انسانیه دارم جمع بندی میکنم آزمون کنکور که میدم ۳۰ درصد میزنم اصلا حالم گرفته است با این روند من باید رتبه زیر هزار رو به گور ببرم چیکار کنم😭

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معدلتو بیار بالا استرس نگیر بیشتر تست بزن و تمرین کن و حتما رفع اشکال داشته باش

معدل رو که تموم تلاشمو میکنم بیارم بالای ۱۹ ولی یه ترس و استرس خاصی افتاده تو وجودم که اگه نشه چی!؟

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
2728
معدل رو که تموم تلاشمو میکنم بیارم بالای ۱۹ ولی یه ترس و استرس خاصی افتاده تو وجودم که اگه نشه چی!؟

اگر معدلتو انقد ببری تراز خوبی میده 

منم درصدام کمه

«به دنیا که آمد پدرش النگوهای عروسی مادرش را فروخت.قوچ چاق و چله ای را زمین زد و تمام درو همسایه و فک و فامیل را نذری داد.وقتی سیزده سالش بود کیف پول مادرش را دزدید.در هفده سالگی یک نفر را کشت. خانواده اش تمام داروندارشان را فروختند تا توانستند دیه دخترک را بدهند.وقتی بیست سالش بود یک تزریقی خیابان خواب شده بود و مادرش شب و روز دعا می‌کرد کسی او را بکشد تا با پول دیه اش بتواند دختران دم بختش را شوهر بدهد. در یک شب برفی زیر پل به قتل رسید،قاتلش جوان معتادی بود که هفت روز بیشتر در زندان دوام نیاورد.» این یک داستانِ ، اثر بلقیس سلیمانی . که با نوشتن این داستان ، بخشي از تفكر مردسالار يعني تمايل افراد به داشتن كودك پسر به جاي كودك دختر را به باد انتقاد گرفته است.                 «کاربری جدید نیستم اکانت دارم و به درخواست خودم تعلیق شدن🧘🏻‍♀️.»

عزیزم اصلا نترس تا تیر خیلی مونده بعد معدل هم خیلی تاثیر داره میتونه رتبت رو نصف کنه قشنگ پس چرا ناراحتی 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2740

بعد برای اردیبهشت زمان کمه سعی کن درس های روان  جامعه و اقتصاد ک زود بازده هستن رو بیشتر کار کنی

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
@آفتاب_رنگین_کمان   😭💔‍  @حقوق_خوان_کوچک۱     😭😭😭

عزیزمممم همین استرسی که داری خودش مانع پیشرفته 

اصلا نگران نباش دانش اموز داشتیم پارسال میانگین درصد ها 25 30 معدل 19 و 23 فک میکنی رتبش چند شد؟؟هزار و 700 (منطقه)

الانم فرهنگیان میخونه اصلا استرس نگیر 

کانال تلگرام مشاوره انسانی و پیدا کن درصد ها و معدلشون و ببین 

فک میکنی 30 درصد کمه؟

فقط منفی نزن درصد زیر 10 نداشته باش از همهههه جلو میفتی 

کنکور 60 درصد داوطلب هاش کسایی هستن که هیچیی نخوندن 

یا دانشگاه های تاپ نمیخوان نصفشون بعد ترم اول جا میزنن افسردگی میگیرن

به حرف مشاورای زرد گوش نده به اون دوستت که میگه من 10 بار کتاب ها رو خوندم گوش نده 

فقطططططططط رو معدل بالای 18 و نیم فکر کن به ترازی که با معدل بالای 18 و نیم بدست میاد 

عزیزمممم همین استرسی که داری خودش مانع پیشرفته  اصلا نگران نباش دانش اموز داشتیم پارسال میانگی ...

عزیزم یه سوال دارم ازت عذرمیخوام من همش مزاحمت میشم به کمکت نیاز دارم

دارم آزمون کنکور میزنم

دفعه اول که میزنم کلی غلط دارم ولی دوباره غلطایی که زدم رو میزنم درست درمیان

الان فنون رو اول زدم ۲۶درصد شد بدون اینکه تحلیل کنم تستارو دوباره غلط هام رو زدم شد ۵۷درصد

اینجوری بشه که کنکور گند زده میشه😭😭

آخه چرا اینجوریم من

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
عزیزم یه سوال دارم ازت عذرمیخوام من همش مزاحمت میشم به کمکت نیاز دارم دارم آزمون کنکور میزنم دفعه ...

اینکه مسلمه وقتی سوالات غلط و تحلیل کنی درصدت میاد بالا ....

بیشتر رو کجا ها غلط داری ؟تاریخ ادبیاب عروض و قافیه و....؟؟؟

دیگه کدوم درسات درصد پایین داره؟

اینکه مسلمه وقتی سوالات غلط و تحلیل کنی درصدت میاد بالا .... بیشتر رو کجا ها غلط داری ؟تاریخ ادبیاب ...

نه نه تحلیل نمیکنم سوالو

اول می‌زارم جلوم میزنم بعدش از رو پاسخنامه کلیدی درست و غلط هارو مشخص میکنم بدون اینکه غلط هامو تحلیل کنم دوباره میزنم(بدون نگاه به پاسخنامه)و بیشترشون درست میزنم من سوالم اینه چرا دفعه اول نمیشه بعد دفعه دوم بهتر میتونم جواب بدم

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
اینکه مسلمه وقتی سوالات غلط و تحلیل کنی درصدت میاد بالا .... بیشتر رو کجا ها غلط داری ؟تاریخ ادبیاب ...

امشب کنکور دی ماه رو زدم

ریاضی که هیچی اصلا صفر 

فنون دفعه اول که زدم ۲۶درصد بلافاصله غلط هارو که زدم بدون تحلیل و نگاه به پاسخنامه شد ۵۳ درصد

جامعه ۴۶درصد

روان۵۵ درصد

عربی ۵۷درصد

تاریخ و جغرافی خیلی مفهومی بودن اصلا داغون زدم

فلسفه منطق ۲۰درصد تقریبا

اقتصاد ۷۰درصد

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
نه نه تحلیل نمیکنم سوالو اول می‌زارم جلوم میزنم بعدش از رو پاسخنامه کلیدی درست و غلط هارو مشخص میکن ...

خوب میگی اول میزنی بعد رو پاسخنامه میبینی چیو غلط زدی چیو درست دوباره میزنی؟🙄خوب عزیزم میگی میبینی رو پاسخنامه بلاخره تو ذهنت میمونه فقط تحلیلی نمیکنی 

ببین  الان برو کنکور 401 مثلا همون فنون  رو شروع کن تایم بزن برا خودت 15 دقیقه (این مثاله اگه بیشتر یا کمتر بود ببین خود دفترچه چقدر مشخص کرده ) هر تستی و تونستی بزن نتونستی هم بیخیال فقط فقط فقط به هیچ عنوان منفی نزن اصلا نزنی رتبت بهتره تا منفی (تو حتی اگه سفید تحویل بدی هم از اونی که 10 تا سوال زده و غلط رتبت بهتر میشه )

حالا که زدی کامل برو سراغ پاسخنامه ببین کجا رو اشتباه زدی برای چی اشتباه زدی برو سراغ کتاب های کمک درسی یه تست ازش پیدا کن ببین بازم اشتباه میزنی یا نه اگه درست زدی که هیچی اگه اشتباه زدی بازم بیخیال اون مبحث شو (به خاطر زمان کم میگم الا وقت یاد گرفتن نیست باید رو اونایی که مسلطی کار کنی قوی بشی )

یه دفتر هم بزار کنارت یادداشت کن بگو سوال 35 این قسمت اشتباه زدم و بعد برو سراغ درس بعدی مثلا جامعه و.....

حالا شب که میخوای بخوابی برو سراغ اون دفتر کامل بخون ببین جایی یادت رفته کجاهاش اشتباه زدی و......

کنکور بزنی ها نری سراغ ازمون های قلم چی و گزینه دو ماز و..... کنکورای 5 سال پیش خارج کشور و داخل همه رو بزن 

الان اصلا وقت یادگیری مطلب جدید نیست تسلط کن رو اون مطالب که بلدی یا حتی نصف و نیمه بلدی با تکرار کامل تسلط داشته باشی 

کنکور بزنی دستت میاد 70 درصد مطالب تکراری هستن که به صورت مداوم هر ساله با یه تیپ جدید تکرار میشن