2733
2734
عنوان

خجالت داره واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 49 پست
نباید از واقعیت فرارکرد منم بیماری قلبی دارم ولی خودم کرم دارم تو تاپیکا ولم اگه کسی بارداره بره بخو ...

خانم باردارم دقیقا مثل شما

وقتی میبینه انقدر وضعیت عجیبه نمیتونه کنجکاو نباشه

🦦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خبر چرت و پرت،؟؟؟؟ حالتون خوبه؟ موضوع خیلی مهمه اینکه نمیخواین در موردش بشنوین کلا باید اینترنت و ...

با دنیا ارتباطات بیگانه هستن با رسانه بیگانه هستن اینا باید برن تو طبیعت جایی کلا به اینرنت دسترسی نداشته باشن زندگی کنن تا قشنگ ریلکس و بدون استرس باشن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
من اومدم گفتم نگران نباشید راحت بخوابید موشک ها سمت اسراییله و...  یکی اومد گفت همون بهتر مادر ...

ناراحت نشو یه عده کلا ارتباط زبونشون با عقلشون قطع هست 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
خبر چرت و پرت،؟؟؟؟ حالتون خوبه؟ موضوع خیلی مهمه اینکه نمیخواین در موردش بشنوین کلا باید اینترنت و ...

شما اگه دنبال خبری سی ان ان رو چک کن نه اینکه دل کاربرا رو خالی کنید با مطالبی که منبعشون به جون بابامه

🦦
عزیزم خانمای باردار شبکه خبر ندارن؟؟؟؟تلگرام چی؟؟؟خانوم باردار الان چرا بیداره؟؟برا جنین ضرر نداره؟؟

کجای شبکه خبر و تل چرت و پرتای نی نی سایتو میگن

طرف میاد خبر دروغ از واکنش اسرائیل میزاره تاپیکشم قفل میکنه

🦦
بابا چرت میگه خیلی خودتو ناراحت نکن من موندم چرا اونایی که تا دیروز تاپیک هایی از وضعیت دردناک زندگی ...

تاپیکای من کی اینجور حرفای خاله زنکی و شرو ور توش بوده؟

شما اگه نگرانی برو سایتای خبریو چک کن

نه اینکه فضا رو با دروغ و شر وور مسموم کنی

🦦
من اومدم گفتم نگران نباشید راحت بخوابید موشک ها سمت اسراییله و...  یکی اومد گفت همون بهتر مادر ...

عزیزم ناراحت نکن خودتو

یه سریا حماقت تو ژنتیکشونه قابل درمان نیستن

🦦
با دنیا ارتباطات بیگانه هستن با رسانه بیگانه هستن اینا باید برن تو طبیعت جایی کلا به اینرنت دسترسی ن ...

شما خیلی پیگیر و نگرانی برو سی ان ان و ان بی سی رو چک کن تو سایت بارداری چه میکنی خانم سیاستمدار؟

🦦
2706