2752
2734
عنوان

خجالت داره واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 49 پست
فعلا که همه اینحا سیاستمدار شدن شما تافته جدا بافته هستی بعد اینکه شما مگه کنکوری نیستید؟اگر هستی که ...

من حواسم به درسم هست اتفاقا

نیازی به تذکر شما ندارم خانم😂😂😂

خواهشا بدونید طرف کی هستید بعد نظر بدید

🦦
آمار ها رو از کجا میارین؟ 

سایت نی نی سایتو هک کردم 😑

خب یه نگاه سرسری هم به سایت بندازی میبینی کلا چند تا مخالف بیشتر نیستن در کل میخوام نسبت مخالفان و طرفداران تاپیک جنگ رو بگم وگرنه امار دقیق نیست

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با پایگاه نظامی زدن اگه میخواست جنگ بشه چند سال پیش میشد ایران بارها این کارو کرده و هیچ نوتیفیم نگ ...

اره بعضی که واقعا شر و ور میگن ولی درکل اونا هم از شدت استرسه میخوان خودشونو خالی کنن پس بذار راحت باشن 

خود بی بی سی تو پیجش گذاشت صدا های ایران به خاطر پرتاپ موشکه از ایران به اسرائیله بعد اینجا دارن وصیت میکنن 

بعد شما کدوم شهرید؟

اونایی اومدن اینجا به شدت ترسیدن چون دارن تو اسمون موشک ها رو میبینن دارن پس بذار بگن خالی کنن خودشون رو 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
من حواسم به درسم هست اتفاقا نیازی به تذکر شما ندارم خانم😂😂😂 خواهشا بدونید طرف کی هستید بعد نظر ...

خوبه خانمم رعایت کن تا تذکر بعدی رو دریافت نکنی 

برو لالا کن مدیر مدرستون تو خونه دوربین نصب کرده اگر نخوابی فردا دعوات میکنه😂

شبکه خبر زیرنویس کرده قراره جنگ بشه و سارائیل گفته انتقام سخت میگیریم؟😑

دیگه اینو هموون میدونیم اسرائیل مثل ماست نمیمونه 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!