2733
2739

هر چی عشقت میکشه ما سالگرد میریم رستوران یا سفر 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

واسه اولین سالگرد ازدواج مون رفتیم رستوران و بهم دیگه کادو دادیم 

شماهم جشن بگیرید کوچیک و دونفره یا بزرگ و به اتفاق خانواده ها 

هدیه هم به اندازه توان تون 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
خودمم فک میکنم یه برنامه تفریحی برا اونروز بچینیم قشنگ تر باشه  باهمدیگه برنامه چیدین؟؟

بله هر سال با هم میچینیم 

کلا اهل تجملات و کادو نیستیم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
وای ن چیز خیلی آنچنانی نگیر بنظرم زیاد کادو گرون نگیر در حد وسعت مهم اینه کادوی تو اونو خوشحال میکنه ...

اصلا اهلشم نیستیم دوتامون 

معمولا چیزایی میگیریم ک طرف مقابل خیلی دوست داره یا نیاز داره 

البته ازدواج کردیما پس اونقدرم پر رنگ نیس ب نظرم بیشتر باید رو سالگرد عروسی تمرکز کنم🤔

2738

مبارکتون باشه جانم، ان‌شاء‌الله صد و بیست سال در کنار هم زندگی گرم و عاشقانه داشته باشید😍🌷آقایون معمولا خیلی به مسئله گرفتن کادو اهمیت نمی‌دن، سعی کنید کاری رو انجام بدید که سر ذوقشون بیاره و خودتون رو به خرید کادو محدود نکنید😉🌺💚

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
مرسی بانو جان =) الهی که خوشبخت باشی♡

همچنین شما ❤️

اولین سالگرد و قهر بودیم همسرم هیچوقت کادو نگرفت کلا خیلی بی ذوقه اصلا اهل کادو این چیزا نیست 

ما سالگرد عقدمون به یه سال نکشید اصلا 

الان اولین سالگرد عقدمونه و عروسی کردیم 

وای اره شوهر منم زیاد اهل قافلگیر شدن نیست 

یعنی حتی اگ بخوای قافلگیرشم بکنی قبلش باید بهش خبر بدی😂😂

هرکی یه مدله دیگه ..

2706