2733
2739
عنوان

صورتم پر از جوش سر سفید شده😭

111 بازدید | 9 پست

من چند شب نخوابیدم اصلا فشار شدید استرس روم بود بخاطر مسائلی بعدش روی بینیم به برآمدگی کوچیک خشک بوجود اومد اهمیت ندادم بعد شد پر از جوشای خیلی کوچیک سفید ک کل بینی و لپم و پیشونیم شد خیلی هم التهاب و داغ میشه صورتم   کسی اینجوری شده؟

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو خونمون هر نوع دارویی دارن برای پوست از ترمیم کننده تا انواع ویتامین و انتی بیوتیک و ضد حساسیت ضد اگزما ضد سوختگی و راکوتان و تتراسایکلین و .....

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
خوب میشه خوابم تنظیم شه؟ یعنی بخاطر بی خوابی بوده؟

بله بی خوابی باعث نابود شدن پوست تیره شدن جوش زدن برای بعضی افراد کاهش اشتها افرایش اشتها استرس نابودی کلا میشه گفت 

2740
پوستت چربه؟

نبود الان چرب میشه خیلی از وقتی اینجوری شده اینم بگم جوانه گندم خوردم و همش چیزای چرب و شیرین میخورم  برای چاقی ... دقیقا وقتی یه شیشه کرم کاکائو خوردم و کلی چیزای چرب  و نصف بسته جوانه گندم ریختم تو ماست  خوردم   بعدش رفتم حموم دیدم رو بینیم یه لک خشک و قرمزه و بعدش شروع شد

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
بله بی خوابی باعث نابود شدن پوست تیره شدن جوش زدن برای بعضی افراد کاهش اشتها افرایش اشتها استرس نابو ...

مرسی عزیزم انشاالله بخوابم پ خوب شه 😢دعا کن واسم.  تازه نامزدیمه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني