2733
2734
عنوان

با پارتنرم و مامانش رفتیم بیرون

547 بازدید | 32 پست

رفتیم منو ببینه تا بیان خواستگاری 

رفتارش باهام خیلی خوب بود ولی رفته ب پارتنرم گفته با اینکه دختر خوشگلیه ولی خیلی قد کوتاهه 😕بعد بهش گفته خیلی خوشگله کاش عقلشم سالم باشه 😶من یخورده ناراحتم حق دارم؟؟

ظاهرمون و همه میگن من خیلی از اون بهترم فقط قدم کوتاهه ۱۵۳ ولی هیکلمم خوبه

شرایطمونم من دانشجو معلمم اون فعلا کارگره نه خونه داره نه ماشین

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷

پارتنرت چیگفته

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اعتماد به نفسی دارن

من بودم ردش میکردم

هم خودش هیچی نداره

هم مادرش از الان توهین میکنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728

همه جوره ازش سری 

ولش کن در حد تو نیست حیف میشی

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

زیادیش شده😐اره حق داری ناراحت باشی 

اگر پسر خودش شرایط بهتری داشت باز یچیزی تازه اون موقع هم حق اینجوری گفتنو نداشت 

حالا پسره نباید میومد به تو میگفت😐

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
2740

خیلی بی تجربس که اومده بهت گفته نیاز نبود شما بدونی جای تامل داره بی سیاست پس فردا حرفا شما رو هم میزار کف دست اونا

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)