2737
2734
عنوان

هیستروسونوگرافی رویان

66 بازدید | 0 پست

هزینه ۱میلیون و دویست هزار تومن

امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای نوبت گرفتن روز اول پریودتون به مرکز رادیولوژی مراجعه میکنید،حدودا برای ۸،۹ روز بعد در زمان پاکی بهتون نوبت میدن.

روزی که نوبت دارید طبق برگه ای که پذیرش رادیولوژی میده، از داروخونه مرکز لباس تهیه میکنید ۵۹هزارتومن ، و یک آبمیوه باید داشته باشید برای بعد از انجام سونو که احتمال سرگیجه هست ، داشتن همراه هم ضروریه،

نوبتتون شد راهنماییتون میکنن اول مثانه رو خالی کنید و بعد در رختکن گان و کلاه بپوشید ، به همراه دمپایی یکبار مصرف، روی تخت دراز میکشید و کمتر از ۵ دقیقه کار انجام میشه ، بعد ازون بلند میشید روی تخت دیگه ای ۱۰ دقیقه دراز میکشید حالتون یکم جا اومد لباس عوض میکنید و بیرون میرید،

کار خیلی راحت و بی درد انجام شد خیلی خوب بود اصلا فکرشم نمیکردم انقدر راحت باشه دقیقا پروسه ش شبیه عکس رنگی رحم ، ولی قبلا عکس رنگی جایی دیگه انجام دادم یکم دردم گرفت ، اما این اصلا درد نداشت ،

بعد از انجام سونو بهتون میگن حداقل نیم ساعت در مرکز بشینید و بمونید تا درد و گرفتگی بعدن نگیرید ...

من نیم ساعت موندم ، مشکلی نداشتم ، اما سوار ماشین شدم و به شهر خودم برگشتم درد و گرفتگیم شروع شد ، حتما قرص ژلوفنی چیزی همراتون باشه.

بعد از انجام هیسترو گفتند میتونید به روال عادی زندگی برگردید ، نماز ، حمام ، نزدیکی ، سرکار رفتن ، ممانعتی نداره ، چون بعدش خونریزی و لکه بینی ندارید.

*دقت کنید هیستروسونوگرافی با عمل هیستروسکوپی که به همراه بیهوشیه فرق داره.*