2733
2734

من اول ک ازدواج کردیم چادری بودم ولی بزور ودوس نداشتم بعد دوتا بچه چادر گزاشتم کنار وشوهرم موافق بود و توی شهر بامانتو بلند میرم ولی مهمونیا خانوادگی کوتاهم میپوشم ومشکلی نبوده بعد عید ی مانتو گرفتیم ک شوهرم گف فقط خونه مادرامون میتونی بپوشی منم چند روز پیش رفتم سفر واون مانتو بردم ولی نپوشیدم شوهرم گف چرا اونو بردی ولج کرده وقهریم جاهامون جدا وحرف نمیزنیم باهم بهم میگه تومث ولگردا میخای بگردی اگر بفهمم بدون چادر بیرون رفتی قلم پات میشکنم بجز این مسئله کارت یارانه ام ازم گرفته وبهم پول نمیده ونمیزاره مستقل بشم از نظر شغلی طلاهامم گرفته برده فروخته و زندگی میخاد جهنمم کنه..من بعد ۳سال دیگه چادر سر نمیزارم وبدم میاد چیکار کنم؟؟میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این عتیقه چی داشت ک باهاش ازدواج کردی 

بگو ب تو گو خوریش نیومده مگه من در مورد پوشش تو نظر میدم ؟

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2740

من شوهرم خودش گف چادرو بزار کنار ولی از مانتو های جلو باز بدش میاد منم رعایت میکنم و به حرفش احترام میزارم ولی خب اگه روزی اینجوری بشه چادر سر میکنم تا اروم بشع بعد برمیدارم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔

چادری ام سرم بره چادرم به جونم وصله

تا به بلوغ نرسیدید اوضاع جنگ ودعوا بینتون هست براچی جلتونو جداکردید اخه خدا رو خوش نمیاد

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706