2733
2739
عنوان

شوهرم گفت اگه بدون چادرررر بری بیرون قلم پات میشکنم🥲🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 11071 بازدید | 208 پست

حالا چادری نمیخوای باشی نباش 

ولی اینم در شان یه مادر نیس

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم این واقعا کوتاهه منم چادری هستم اصلا از اینا نمیپوشم 

اینا بلوز هستن نه مانتو 

🇵🇸🇮🇷🖤 از این به بعد راحت مسخره اش کنین                         به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
عزیزم منی که تو عمرم چادر سرم نکردم ونمیکنم از چادر خوشم نمیاد مانتو اینقدر کوتاه نمیپوشم 

باهم گرفتیم وقرار بوده پیش خانواده هام بپوشم ومنم همین کار کردم توی شهر من مانتو تا مچ پا میپوشم

2731

زندگی مشترک یعنی احترام گذاشتن به خواسته های همدیگه.

اینکه پوشش هرکسی به خودش ربط داره و فلان مال غریبه هاست ن مال همسر ادم.

یه چادر پوشیدن هم اونقدرا بد نیست که بخوای بخاطرش جو زندگیتو متشنج کنی.

حالا چادر سرت کن تا کم کم آروم بشه هروقت که آروم شد دوباره مانتو بپوش یا اگرم کلا میگه باید چادری باشی خب چادری شو چه اشکال داره.ادم بخاطر این چیزا با شوهرش دعوا و قهر راه نمیندازه

2740
نه این اولین باره از این مدل مانتو هامیگیرم واونم جلو خانوادم فقط میپوشم

به هر حال  این  مانتو نیست  شومیز  یا تونیک  هست  اول  که گفتی مانتو کوتاه  یه  مانتو تا بالای زانو تو  ذهنم  اومد   من که  از اول  مانتویی بودم  شوهرممم اصلا  گیر نیست و کاری بهم نداره  خودم  اصلا این  جور بیرون  نمیرم

چ خوشگله و چ خوش سلیقه ای 

حیف شدی کنار این اقا با طرز فکرش ک

کاش خدا عقل بده بهشون 

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
چادری ام سرم بره چادرم به جونم وصله  تا به بلوغ نرسیدید اوضاع جنگ ودعوا بینتون هست براچی جلتون ...

اخ گفتی 

تازگیا یک چادر عبای قشنگی خریدم دلم براش قنج میره 

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉

پیشنهاد من اینه که این قهرو جدا بودن جای خواب و تمومش بکنید که هیچ حاصلی جز دور تر شدن ندارد

اینجور که من متوجه شدم ایشون مشکلی با چادر نزدن شما نداشتن الان یه جورایی شاید لج کرده وگرنه قبلا که مانتو میپوشیدین هم مشکل نداشتن که

الان به نظرم بعد از تموم کردن قهر بگو من خودمم دوست دارم همون مانتو بلندا رو بپوشم و خلاصه یه جوری ارومشون بکن

کلا اینجور مسائل با سیاست حل میشه حتی مسئله پول دادن و اینا 

همچین مردی رو نباید هی به روش بیاری من میخوام مستقل بشم اگرم حرفش پیش اومد مثلاً بگو من طلاها رو به خاطر زندگیمون و اینکه بتونم کمکی به تو بکنم فروختم

میتونی کم کم بهش بگی دوست دارم برای مناسبت های تولدت و روز مرد و اینا سورپرایزت بکنم اگر یه مقدار پول دستم باشه گاهی وقتا

کم کم شاید اینجور کوتاه اومدن

2706