2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه

ایسوس هم‌خوبه

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2742

برای چه بازه قیمتی؟

به نظرم مدل رو چک کنید بهتر از اینه که مارک رو چک کنید و خیلی بررسی کنید

مثلا میگن الایت بوک که یه مدل اچ پی ، خوبه

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
برای چه بازه قیمتی؟ به نظرم مدل رو چک کنید بهتر از اینه که مارک رو چک کنید و خیلی بررسی کنید مثلا ...

من سگ کار میخوام خیلی لازمم میشه لپتاپ

این کاربر وجود خارجی ندارد.
من سگ کار میخوام خیلی لازمم میشه لپتاپ

همه مارک ها لپ تاپ های خوبی دارن

جدیدا میگن لنوو هم خوبه ، من قبلا بخاطر چینی بودن سراغ اون نمیرفتم 😁 ، ولی جدیدا میگن خوبه ، سری thinkpad

ایسر خودم خوشم میاد ولی بقیه بدشون میاد

ایسوس رو هم نمیدونم چون مدت طولانی نداشتم

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
2740