2737
2739
عنوان

شب امتحان☕

370 بازدید | 37 پست

اینو اینجا می‌نویسم که چند سال دیگه اگه زنده بودم؛ بیام ببینم چه روزایی رو گذروندم...

یادت باشه شب امتحان بیوشیمی برخلاف شب امتحان آناتومی؛ نتونستی بخوابی...):

یادت باشه ساختار اسفنگوگلیکولیپیدها و اولئیک و پالمیتولئیک رو قاطی میکردی...

یادت باشه امشب فهمیدی مامانِ بهترین دوستات سرطان روده دارن هردوشون

یادت باشه امروز تو بدترین حال روحی بودی

یادت باشه خیلی سعی کردی حالتو خوب نگهداری ولی نشد...

یادت باشه گریه های امروزتو...

یادت باشه الآنم که داری این متنو مینویسی؛ داری گریه می‌کنی

یادت باشه...❤️‍🩹

🤍🌱️ 
بهت افتخار میکنم دختر قوی فردا بهم خبر بده امتحانتو چطور دادی ادامه بده

امروز روز خوبی نبود...

دوستام خیلی قوی هستن...

اصلا فکرشو نمی‌کردم...

چرا باید سرطان روده گرید ۳ داشته باشن؟

چجوری اینقدر قوی هستن ؟

چجوری میتونن...💔

🤍🌱️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشجو پزشکی؟

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
2742
امروز روز خوبی نبود... دوستام خیلی قوی هستن... اصلا فکرشو نمی‌کردم... چرا باید سرطان روده گرید ۳ ...

میفهمم عزیزم

مریضی برای خیلیا پیش میاد و قطعا هیچی جای سلامتی خودمون و عزیزامونو نمیگیره

ولی چه میشه کرد؟

باید ادامه داد

آفرین بهشون که قوین

این همه آدم مریضیای بدتر داشتن و خوب شدن

هر چیزی خدا بخواد پیش میاد❤️

قوی باش و به کارات برس

صبح امتحانتو بده و وقتی اومدی خونه موزیک ملایم گوش بده

یه دمنوش گرم(مثل بابونه و گل گاو زبان) دم کن و بخور

بعدشم استراحت کن

همه چیز بهتر میشه قشنگ من

چند تا از تاپیکا مال خودم نبوده❤️
میفهمم عزیزم مریضی برای خیلیا پیش میاد و قطعا هیچی جای سلامتی خودمون و عزیزامونو نمیگیره ولی چه می ...

اصلا فکرشو نمی‌کردم...

حیف امشب نتونستم باهاشون حرف بزنم اگر نه میبردمشون بیرون فقط سه تایی باهم گریه کنیم...

نمیدونین

دقیقا همون دو نفری که من بیشتر از همه عاسقشونم و دوسشون دارم چرا باید این خبرا رو بشنوم ازشون؟

من تا حالا گریه دوست دیگه مو ندیده بودم😭فکر‌نمیکردم اینقدر دل نازک باشه😭همینجوری از مریضی مامانش حرف میزد و گریه... 😭

وای باورم نمیشه حتی ممکنه مامان یکیشون فوت کنه چون حالش خوب نیست😭😭خدایا

🤍🌱️ 
2738

داری درس میخونی گلم؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
اونقدر قوی بودی که بخونی قبول بشی ،اونقدرم قوی هستی که ادامه بدی و فارغ التخصیل بشی موفق باشی دختر ق ...

آره قبول دارم...🙂ادامه میدم چون تهش قشنگیه🙃(:

دوست دارم همون دختر مستقلی بشم که همه آرزوشو دارن

همون مهذ

🤍🌱️ 
اصلا فکرشو نمی‌کردم... حیف امشب نتونستم باهاشون حرف بزنم اگر نه میبردمشون بیرون فقط سه تایی باهم گر ...

عزیزم🥺باور کن منم خیلی ناراحت شدم

خب بنظرم تا نبینیشون حست بهتر نمیشه

ولی تو باید محکم تر باشی و بهشون کمک کنی.میدونی دیگه؟

بیشتر از همیشه بهت نیاز دارن

چند تا از تاپیکا مال خودم نبوده❤️
آره عزیزم همزمان جزوه کنارم بازه 

چقدر قوی هستی 

منم امتحان دارم ، ولی نمیدونم چرا نمیتونم بخونم ، از استرس دارم جون میدم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
آره قبول دارم...🙂ادامه میدم چون تهش قشنگیه🙃(: دوست دارم همون دختر مستقلی بشم که همه آرزوشو دارن ...

آفرین

دمت گرم

به خودت خیلی افتخار کن که قبول شدی و آدمایی مثل من روزا دارن تلاش میکنن که قانع کنن تهش قشنگه بشین مثل آدم بخون ولی نمیشه.....):

عزیزم🥺باور کن منم خیلی ناراحت شدم خب بنظرم تا نبینیشون حست بهتر نمیشه ولی تو باید محکم تر باشی و ...

آره... الآنم اون دونفر رو صبر کردم بخوابن بعدش گریه کنم...

اومدم یه گوشه تو تخت خودم گریه کنم نفهمن...

آره باید مواظبشون باشم🙃❤️‍🩹

از این به بعد سعی میکنم بیشتر از قبل بهشون محبت کنم...

و جالب اینجاست که من عصر اصلا خبر نداشتم مامانش سرطان داره و رفتم دیدم حالش خوب نیست بغلش کردم رفتم کنارش حالش بهتر شد یکم و بخاطر مامانش ناراحت بود😭بمیرم براشون خیلی سخته😭

🤍🌱️ 
2706