2752
2734

ای کاش برمی‌گشت حوزه ها اصلن اهمیت نداره و جوابارو ب بچه ها میرسونن یادمونه چند نفرتقلب کنن ی مراقب ببینه هیچی نگه

بعدشم اینقد پشت کنکوری ها اذیت میشن...ممکنه یکی بخواد بعد سالها کنکور بده بعد باید سه سال برای ترمیم وقت بزاره  فقط 

شاید اصن یکی پول نداشته باشه پول ثبت نام بده

بعدشم همینجوری بعصی خانواده ها اذیت میکنن سرجلسه نمیبرن میگن باز این میخواد بره کنکور بده بعد فک کن ۱۰ بار برای هر پایه باید بری سر جلسه😐 

تازه نهایی کتاب تشریحی میخواد کنکور کتاب تستی استرسشم ک بماند

چقد گناه دارن کنکوری ها و ازاون بیشتر پشت کنکوری ها 

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)

نه

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید وقتی  وزیر اموزش و پرورش تغیر کرد یکی دوسال دیگه اینم برداشتن نه؟

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)

اووو برگرده این همه عمومی نخونده چطور جمع کنیم؟ 😐💔

از جنگ بر میگردی، خدا میداند که به جنگ رفته بودی. خاک روی پیراهنت را میتکاند و نشان لیاقتی به تو میدهد. نشان لیاقتش اما مدالی نیست که بر گردنت بیاویزی. نشان لیاقت خدا تنها چند خط ساده است. خط های ساده ای که بر پیشانی ات  اضافه میشود. و روزی میرسد که پیشانی ات پر از دستخط خدا می شود.آیینه ها می گویند آن کس زیباتر است که خطی بر چهره ندارد. آیینه ها اما دروغ می گویند. دستخط خدا بر هر صفحه ای که بنشیند، زیبایش می کند.جوانی بهایی است که در ازای دستخط خدا می دهیم.دستخط خدا اما بیش از اینها می ارزد، کیست که جوانی اش را به دستخط خدا نفروشد!خانم عرفان نظر آهاری
کارت ورود به جلسه نهایی براتون صادر شد؟

مهلتش تا کی هست؟ ن من برخودم نمیگم

بنظرم نهایی دوازدهم بس بود  خیلی بیهوده یازدهم دهم رو اضافه کردن  مثلا دفاعی دهم چه لزوم ...

دفاعی دهم نهایی نیست 

از جنگ بر میگردی، خدا میداند که به جنگ رفته بودی. خاک روی پیراهنت را میتکاند و نشان لیاقتی به تو میدهد. نشان لیاقتش اما مدالی نیست که بر گردنت بیاویزی. نشان لیاقت خدا تنها چند خط ساده است. خط های ساده ای که بر پیشانی ات  اضافه میشود. و روزی میرسد که پیشانی ات پر از دستخط خدا می شود.آیینه ها می گویند آن کس زیباتر است که خطی بر چهره ندارد. آیینه ها اما دروغ می گویند. دستخط خدا بر هر صفحه ای که بنشیند، زیبایش می کند.جوانی بهایی است که در ازای دستخط خدا می دهیم.دستخط خدا اما بیش از اینها می ارزد، کیست که جوانی اش را به دستخط خدا نفروشد!خانم عرفان نظر آهاری
بنظرم نهایی دوازدهم بس بود  خیلی بیهوده یازدهم دهم رو اضافه کردن  مثلا دفاعی دهم چه لزوم ...

دفاعی هم مگه نهاییه؟؟؟

واقعا محیط زیست و تاریخ هم خاک تو سرا الکی اضافه کردن فقط قصد اذیت کردن دارن 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.