2733
2739
عنوان

لعنتی ......👊

171 بازدید | 10 پست

ترکیب بی خوابی و گلودرد و رفلاکس معده و احساس خفگی👊👊👊👊

دارم میمیرم ........

خدا لعنتت کنه شب کاری  که منو به این روز انداختی و صد البته خدا لعنتت کنه همکار بد 

از همینجا میگم متنفرم ازت ناظر👊

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

همدردیم، تازه از cprبرگستم

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۷۰ تا حمد بخون

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
همدردیم، تازه از cprبرگستم

این موقع cpr دیگه نور علا نوره 

من دیشب شب بودم 

همکارم لج کرد از ۱ رفت بخوابه ۵ و ۲۰ دقیقه برگشت😑😑

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
پریودم بشی دیگه میری مرحله فینال 😂😂

وای نگو🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ خدا نکنه 

این موقع cpr دیگه نور علا نوره  من دیشب شب بودم  همکارم لج کرد از ۱ رفت بخوابه ۵ و ۲۰ دق ...

من۱۱۵ هستم توهرشیفت میخوره، همکار بد ازهرچی بدتره

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2738
من۱۱۵ هستم توهرشیفت میخوره، همکار بد ازهرچی بدتره

منم بخش اورژانسم .....آره واقعا🤦🏻‍♀️

منم بخش اورژانسم .....آره واقعا🤦🏻‍♀️

جای ک شماهستین ۱۱۵ ماموریت دارت

جای ک شماهستین ۱۱۵ ماموریت دارت

مریضای ترومایی رو بیشتر میارن اورژانس 

بیمارستانمون سانتر تروماس 

ولی واسه اعزام به شهرای دیگه آنکال اعزام از پرستارای پسر میفرستن با راننده 

دیگه فوریت پزشکیا رو نمیفرستن باهاشون