2737
2734

اون موقع حدود 17سالم و بسیار احمق بودم

اونم 23سالش بود دانشجو بود و می‌گفت من در آینده فلان میشم بیسار میشم 

از بابام پول میگرفتم که واسش کادو بگیرم اونم نه یکی 5 تا کادو واسه روز تولدش در روزه های مختلف بهش هدیه دادم (البته کادوها آنچنان گرون نبود سرجمع به پول الان شاید در حد 400.500 ت میشد) 

و اون فقط یه گوشواره پلاستیکی بهم داد

و یه بارم بستنی گرفت گفت میخوای گفتم ممنون و نگرفت 😶

بیشتر پارک میرفتیم و یه طور واسه م چس کلاس میذاشت انگار پسر وزیره و بابای من که یه مغازه کوچیک داشت رو مسخره می‌کرد غیر مستقیم (البته من خنگ بودم و نمی فهمیدم و خجالت می کشیدم )

خودشم کات کرد (البته بعد از یک سال برگشت ولی من دیگه احمق نبودم و واگذارش کردم به خدا)

اتفاقی دیدمش(الان 26سالمه قیافه م تغییر کرده ومنو نشناخت‌) ...دست فروشی میکرد...خرما خشک میگرفت جلو بقیه ک بخرن!!!!کار عار نیست و نمیگم دست فروشی بده ولی واسه اون با اون همه ادعا دلم خنک شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا حس کردم این تاپیک رو قبلا خوندم😐

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740

منم یادمه از سر نادونی با یکی دوست شدم اونم شماره بابامو گیر اورد گفت اگه باهام نیای بیرون به بابات میگم منم ترسو چه شبا که تا صبح نخوابیدم از ترس 

سری پیش دیدم برادرزاده ش که عاشقشه مرده داشت سر قبرش گریه میکرد نمیگم تاوان کاری بود که با من کرد ولی گاهی اشکایی که ما میریزیم خدا انتقامشو یجور دیگه از بقیه میگیره

دلت خنک نشه ، دعا کن کار و بارش بگیره اونم ارزوها داشت که نتونست بهش برسه و شایدم یکی از ارزوهاش خود ...

🥲

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙