2737
2734
عنوان

حسم وقتی بعد از ازدواج، دوست پسر سابقمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4701 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم همین طور انگار ما از مشکل ایشون بیشتر از خودش ناراحت شدیم

شما ناراحت نشدین

بیشتر دنبال خالی کردن حرصتون سر بقیه هستین! 

این موقع شب میتونم چیکار کنم گریه کنم به خاطر مبل؟ 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
2742
هم برای مبل کهنه ناراحتی هم خوشحالی دوست پسر سابقت خرما فروش دوره گرده؟؟؟؟؟

آره نشده تو ذهنتون یهو یه خاطره یادتون بیاد؟ 😁

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
گریه نمی کردی  ولی چرا یاد دوست پسر سابقت افتادی؟

شاید چون ساعت 2نصف شبه و الان کاری ندارم 

شما ناراحت نشدین بیشتر دنبال خالی کردن حرصتون سر بقیه هستین!  این موقع شب میتونم چیکار کنم گر ...

خواننده خاموش بودم سریع عضو شدم که دلداریت بدم دیدم تاپیکت قفله واین تاپیک دیدم. پر بازدید شدن اینقد ارزش داره آخه به قیمت ناراحتی بقیه

2740
خواننده خاموش بودم سریع عضو شدم که دلداریت بدم دیدم تاپیکت قفله واین تاپیک دیدم. پر بازدید شدن اینقد ...

عذرخواهی میکنم من نمیدونستم شما اینقد ناراحت میشید ک زندگیتون مختل میشه..فقط خواستم اگه کسی راهکاری داره بهم کمک کنه که گفتم روکش کن ک اونم 6تا 10ت خرج داره. برای مبل ناراحتم ولی اونقد نه ک زندگیم تموم بشه... من مرگ عزیزامو دیدم و زندگیم جریان داره دیگه واسه مبل ک نمیتونم برای همیشه عزا بگیرم... فقط میتونم بندازم دور و حرص بخورم 

بازم ببخشید اگه ناراحت شدین

خواننده خاموش بودم سریع عضو شدم که دلداریت بدم دیدم تاپیکت قفله واین تاپیک دیدم. پر بازدید شدن اینقد ...

قصد آزار شما و هیچکسو نداشتم و نمیدونستم تاپیک مبل باعث بشه کسی خیلی ناراحت بشه ❤️