2737
2734

انگار دو ماه پیش روز عید و سال تحویل بود!!!!

ولی فقط بیست و یک روز گدشته😐😐😐

این کاربری دست دو نفر هست

وای اره اصن تمومی ندارههععع 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اصن بدجوری کش اومده فروردین تموم نمیشه

من باردارشدم عقب انداختم آزمایشم مثبت شد دکتر رفتم ۲۹ ام قراره سونو برم فروردین همون‌جوری مونده😂😂😂

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
ن اتفاقا تعطیلات خیلی زود تموم شو

تعطیلات ک زود میگذره از سیزده به بعد آدم سرویس میشه . من منتظرم ماه تموم بشه پریود بشم .منتظرم ماه تموم بشه حقوقمو بگیرم پولا داره ته میکشه ‌.اما هنوز ۲۴ م امروز 😫😫😫

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
تعطیلات ک زود میگذره از سیزده به بعد آدم سرویس میشه . من منتظرم ماه تموم بشه پریود بشم .منتظرم ماه ت ...

مآ تا ۲۵ ام تعطیل بودیم ب همین خاطره ک برا ما زود گذشت سیزده ب در ک انگار دیروز بود خداییش

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2706