2733
2734
عنوان

دارم ازدواج میکنم ولی خوشحال نیستم

203 بازدید | 11 پست

من قبلا یکیو دوست داشتم که خانوادم قبولش نداشتن بخاطر تفاوت سنیمون هجده سال بود  و اینکه اون قبلا سابقه ازدواج داشته و بچه هم داشت از همسر سابقش الان این خواستگارم خیلی از نظر ظاهری بهتر از اونه از نظر اخلاقی هم خوبه هم اینکه ۲ سال از خودم بزرگ‌تر هست ولی تمام صورتم جوش زده بهم ریختم خوشحال نیستم حتی میریم خرید نامزدی یه چیزی ته دلم انگار هست ک راضی نیس  نمیدونم چرا احساس میکنم دلم میگیره بعضی وقتا میگم کاش اون  موقعیتش جوری بود ک می‌شد با اون ازدواج میکردم   خودم مذهبیم  و میدونم که حرامه که آدم بخواد ب یکی دیگه فکر کنه ولی  دست خودم نیس  الان ک با این خواستگارم  میخواییم بریم خرید یا داره حرف میزنه من یدفعه ای بی حوصله میشم باهاش بد حرف میزنم ...

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

واقعا عقلانی فکر کن زندگی ک شوخی نیست چرا تو باید با مردی ک اینهمه ازت بزرگتره و بچه داره ازدواج کنی ته اون زندگی 6 ماه هم طول نمیکشید 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی پسرم❤
نه نیستم هر چقدم بعضی وقتا برای مدت کمی خوشحال میشیم ولی دوباره غم میاد سراغم 

البته من کسیو از قبل دوس نداشتم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون