2737
2734

بچه ها من از چند روز قبل بهش گفتم که میخوام برم خونه داییم یه سر بزنیم هر چند خودم دوست نداشتم برم ولی مامانم اصرار کرد 

خلاصه که اینم گفت خودت عاقلی و با شخصیت ولی من زیاد خوشم نمیاد بری 

اینم بگم تو این یکسال اصلا بدبین نبوده 

دیروز خودش رفت یه جایی مراسم ختم منم عصر ساعت پنج زدم بیرون چون بهم زنگ و پیام نداده بود دیگه چیزی نگفتم بهش خلاصه شب که پیام داد کجایی گفتم رفتیم خونه داییم و برگشتیم(کلا ۳ ساعت اونجا بودم)اینم یکم متلک انداخت گفتم خستش چیزی نگفتم 

صبح بهش پیام دادم باز شروع کرد حرف زدن که تو دنبال دستاویز بودی که بری خونه داییت از قبل نقشه داشتی حرف منو انداختی زمین چیزی نگفتم نیم ساعت پیش زنگ زدم ج نداد دیگه نزنگیدم اینم بگم داییم یه پسر داره سن خودم ۱۸ ساله میگه پسره خیلی پروئه

حس میکنم از جایی ناراحته سر من داره خالی میکنه شما هم جای خواهرم راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

منم حس میکنم یا زیادی حساس شده یا حسادت میکنه

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 
2706