2733
2734
عنوان

دوستان لطفا🥺

78 بازدید | 22 پست

سلام دوستان عذرخواهی میکنم همسرم مشکل پرش اسپرم داره 

دکتر براش دارو و قرص نوشته الان یکساله داره استفاده میکنه ولی پرش اسپرمش تغییری نکرده

ولمن_فرتیل اید_ویتامین سی_اسپریژن_و انواع ویتامین های دیگه ک دکتر براش نوشته ولی اثری نداره

واریکوسل هم نداره

لطفا لطفا اگه شما همسرتون چیزی استفاده کرده و حرکت اسپرمش بهتر شده ممنون میشم کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای بارداری تحرک اسپرم هم بهش میگن

خب چیه؟

مشکل ایجاد میکنه توبارداری؟

ببخشید نشونه ای داره متوجه شیم؟

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
خب چیه؟ مشکل ایجاد میکنه توبارداری؟ ببخشید نشونه ای داره متوجه شیم؟

بله مشکل در بارداری داره

معذرت میخوام فقط موقع رابطه متوجه میشین اگه طبیعی جلوگیری کنید ببخشید اینقد واضح گفتم متوجه بشید

2740
بله مشکل در بارداری داره معذرت میخوام فقط موقع رابطه متوجه میشین اگه طبیعی جلوگیری کنید ببخشید اینق ...

متوجه شدم

همین ک با شتاب میپره؟

خب مگه مال همه اینجور نیست؟؟

من فک میکردم طبیعیه

ما وقتی رابطمون وقفه میفته اینجور میشه

وای من نگران شدم تازه میخواستیم اقدام کنیم برای بارداری🥺

باید بریم دکتر؟

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
متوجه شدم همین ک با شتاب میپره؟ خب مگه مال همه اینجور نیست؟؟ من فک میکردم طبیعیه ما وقتی رابطمون ...

نه عزیزم اگه همسرتون تعداد اسپرماش خوب باشن اون موضوع اصلا مهم نیست

بله با شتاب میپره منظورم همینه

خیر همه اینجوری نیستن اگه باشتاب بپره خیلی خوبه ولی اگه پرشی نداشته باشه خوب نیست متاسفانه

نه عزیزم اگه همسرتون تعداد اسپرماش خوب باشن اون موضوع اصلا مهم نیست بله با شتاب میپره منظورم همینه ...

اهان

خب شاید رابطتون خیلی زود ب زوده ک نمیپره

ما اگه فاصلش کم باشه نمیپره

طولانی بشه میپره

ببخشید مبشه بگید چند سالتونه شما و همسرتون و چند ساله اقدام کردی؟

ب سن ربط داره؟ ب چی ربط داره

2706