2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من خودم قبلا تو سایت ها گشتم به اسم مهرو زین العابدین رسیدم  خیلی ناامید بودم اصلا ...

سلام عزیزم.میشه ینمونه از رژیمشو برام بفرسی.من خیلی دکتر عوض کردم هیچکدومو نمیتونم قبول کنم همه ی روش الکی دارن و دنبال پول.میشه راهنماییم کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2731
سلام دوستان من خرداد ماه توی این تاپیک با دکتر زین العابدین آشنا شدم .خیلی نا امید ونالان رفتم مطبش& ...

ایشوناصلا دکتر نیست عزیزم کارشناس تغذیه است

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من

كلينيك تغذيه و رژيم درماني هانيه روانبخش

كاهش وزن پايدار با رژيم غذايي اصولي و آسان 

رژيم غذايي براي دوران بارداري براي تامين نيازهاي جنين ومادر و حفظ وزن نرمال در بارداري و پيشگيري از اضافه وزن بعد از بارداري(با يك برنامه غذايي صحيح يك مادر سالم مي تواند نوزادي سالم داشته باشد)

رژيم غذايي جهت پيشگيري و يا درمان ديابت و فشار خون بارداري

رژيم غذايي براي دوران شيردهي براي رشد مناسب نوزاد و برگشت آسان مادر به وزن اوليه بدون احساس ضعف

كاهش وزن كودكان داراي اضافه وزن به آساني و بدون جلوگيري از رشد قدي

كمك به رشد قدي كودكان كوتاه قد

امكان مشاوره تغذيه و رژيم درماني و تنظيم رژيم غذايي غيرحضوري درصورت عدم امكان مراجعه حضوري به مطب(با تماس با شماره 09124870821)

آدرس مطب:

تهران نو.خ دماوند.خ بلال حبشي.بين خ فردوسي و مولوي. پ189

تلفن:09124870821- 02177419570

متخصص تغذیه در شرق تهران 09195006865

فرزانه سادات شفیعی

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی با 17 سال سابقه کاری نظام پزشکی :ت-406 در مطب (منطقه شرق تهران) و

چند بیمارستان خصوصی و دولتی.

مشاوره  مکاتبه ای و ارتباط مستقیم با کارشناس   ۰۹۱۹۵۰۰۶۸۶۵

روش کار:براساس ترکیب علم تغذیه مدرن و طب سنتی

پیشرفته ترین روش آنالیز و تست سلامت بدن

جهت مکمل درمانی و پیشگیری از بسیاری از بیماریها برای همه ی افراد جامعه حتی کودکان

توسط متخصص تغذیه

رژیم  غذایی قلیایی  جهت‌  سلامتی  و شادابی بیشتر  و پیشگیری از  بسیاری  از  بیماریها

ارائه رژیم های لاغری و افزایش وزن مناسب با خصوصیات هر شخص

مکمل درمانی و ریشه یابی علت چاقی با لاغری بیش از حد

ارائه رژیم غذایی مخصوص دوران بارداری ،شیردهی،کودکی و دوران بلوغ و رشد

توصیه های غذایی جهت سلامت و شادابی پوست ،بهبود حافظه ،رفع خستگی و استرس مفرط

ارائه رژیم غذایی مخصوص بیماریهای مختلف (قلبی،کلیوی ،دیابت،ام اس و ...)

رژیم غذایی تعیین جنسیت جنین و رژیم براساس گروه های خونی

لاغری موضعی با دستگاه های مدرن و استاندارد آنتی سلولیت بدون عوارض

مشاوره مستقیم 09195006865

مطب 1:تهرانپارس،خیابان استخر-بین 232و234-پلاک 95-مجتمع پزشکان ترنج

حضور شنبه ها عصر با هماهنگی قبلی تلفن :02177113340

مطب2:تهرانپارس فلکه سوم ،روبروی بیمارستان تهرانپارس،ساختمان پزشکان 159،طبقه اول

حضور دوشنبه و چهارشنبه بعداز ظهر با هماهنگی قبلی 02177707536

عزیزم لازمه یه دکتر تغذیه خوب بری خواهر من بارداری دو قلو داشت 28 کیلو اضافه کرد و داشت می ترکید رفت پیش دکتر تغذیه همزمان با شیردهی 8 ماهه همه رو کم کرد خداروشکر شیرشم عالی بود و بچه هاش هم وزن گیریشون خوبه الانم دو سال می گذر برنگشته و بهتر از قبل بارداری هم شده

رفت پیش پیوند بابایی که خودمم لاغری قبل از بارداری رفتم 20 کیلو کم کردم و شکمم تخت تخت شد

دو جا تهران مطب داره گوگل سرچ بزن کارش عالیع

خداشاهده هر چی تعریف کنم کمه

مطبش میری همه راضی

پیج اینستا هم داره 

2738
دکتر ارشاد یادوری خ پیروزی بعد از مترو نبرد

عزیزم لازمه یه دکتر تغذیه خوب بری خواهر من بارداری دو قلو داشت 28 کیلو اضافه کرد و داشت می ترکید رفت پیش دکتر تغذیه همزمان با شیردهی 8 ماهه همه رو کم کرد خداروشکر شیرشم عالی بود و بچه هاش هم وزن گیریشون خوبه الانم دو سال می گذر برنگشته و بهتر از قبل بارداری هم شده

رفت پیش پیوند بابایی که خودمم لاغری قبل از بارداری رفتم 20 کیلو کم کردم و شکمم تخت تخت شد

دو جا تهران مطب داره گوگل سرچ بزن کارش عالیع

خداشاهده هر چی تعریف کنم کمه

مطبش میری همه راضی

پیج اینستا هم داره 

من یه دکتر خوب می شناسم دکتر رجبی . کارش معرکه اس . خواهرم مشکل تغذیه داشت رفت پیش این دکتر کلا از این رو به اون رو شد. ادرسش بلوار مرزداران- بین ایثار و آریا فر - پلاک 124 واحد 8

آدرس سایت

عزیزم عرقی داریم که ترکیب 5 عرق هست که کار چربی سوزی رو انجام می ده و فقط مخصوص عرقیات باغ گلهای شیراز هست که زیر نظر مشاور تغذیه ترکیب شده است و خداروشکر کسانی که خوردن راضی بودن و هر کسی به نوعی جواب گرفته. چون عرقیات باغ گلهای شیراز کاملا سنتی هست و در باغ تولید می شود.

عرق دارویی - ترکیبی "  ۵ گیاه لاغری " متشکل از عصاره گیاهانی مانند زیره ، کرفس و زنیون و دو برگ خاص گیاهی دیگر که همگی دارای خاصیت چربی سوزی هستند می باشد .

اما " خاصیت خاص " این ترکیب ، پیش از خاصیت جربی سوزی قوی آن ، اثر " ضد اشتهایی " آن است !

متخصصان این تولیدی در فرآیند تولید این ترکیب  با نگاه به اصل  پیش گیری  بهتر از درمان ، تلاش کرده اند با ایجاد خاصیت " ضد اشتهایی " در این ترکیب ، ولع و اشتهای کاذب افراد در هنگام قبل از صرف غذا را تا حد امکان تعدیل نمایند تا در فرآیند دوره مصرف این ترکیب گیاهی ،  مصرف کننده  به " عادت تعادل در مصرف غذا "  سوق داده شود و بدین ترتیب  موضوع " پر خوری " به عنوان اصلی ترین علت اضافه وزن و تمرکز چربی ها حل شود .

این ترکیب دارای خاصیت بالای " طبع گرم " و به تبع آن خاصیت جربی سوزی قوی است و "  بدون کوچکترین عوارض جانبی "  که معمولا در روش های دیگر درمان چاقی  شاهد آن هستیم ، باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود .

دوست عزیز ارسال رایگان است.

برای اطلاعات بیشتر  در تل گ رام یا واتس اپ پیام بدید.       09174444261

آدرس اینستگرام

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1vsjicww685o6&utm_content=24tnea6

آدرس سایت:

من یه دکتر خوب می شناسم دکتر رجبی . کارش معرکه اس . خواهرم مشکل تغذیه داشت رفت پیش این دکتر کلا از ا ...

کارشون خیلی خوبه مخصوصا تو رژیم های قبل از بارداری و بارداری من ادرس اینستا شونم دارم http://instagram.com/erezhim

دکتر مصطفی خدایاری دکتر پوست مو و تناسب اندام هستن پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی،جنب پمپ بنزین مقد ...

مزخرف ترین کاری که کردم تو زندگیم رفتن به مطبش بود اصلا دکتر نیست بشدت پولکی بود 

2706