2737
2734

دکتر ارشاد یادوری

خ پیروزی بعد از مترو نبرد

فَنَادَاهَا مِن تَحْتِهَا أَلَّا تَحْزَنِی قَدْ جَعَلَ رَبُّکِ تَحْتَکِ سَرِیًّا .وَهُزِّی إِلَیْکِ بِجِذْعِ النَّخْلَةِ تُسَاقِطْ عَلَیْکِ رُطَبًا جَنِیًّا.فَکُلِی وَاشْرَبِی وَقَرِّی عَیْنًا فَإِمَّا تَرَیِنَّ مِنَ الْبَشَرِ أَحَدًا فَقُولِی إِنِّی نَذَرْتُ لِلرَّحْمَنِ صَوْمًا فَلَنْ أُکَلِّمَ الْیَوْمَ إِنسِیًّا.

سلام عزیزم من خودم قبلا تو سایت ها گشتم به اسم مهرو زین العابدین رسیدم 

خیلی ناامید بودم اصلا داغوووووون

تازه وقتی رفتم دیدم یه خانومه جوونه بیشتر نا امید شدم اما تو اوج نا امیدی هام بهش اعتماد کردم خودش خیلی متناسبه برعکسه همه دکترا که خودشون چاقن 

من باهاش از اول اسفند تا الان 16 کیلو کم کردم البته هنوز 6 تاش مونده و همچنان رژیمم ادامه داره

سبکش جدیده اصلا بهت فشار نمیاد تازه کلی برام جایزه بستنی میذاشت تو رژیمم 

شماره مطبش77293361

به نظرم بری ناامید برنمیگردی 

راستی یه نکته در موردش بگم اصلا پولکی نیس و خیلی دلسوز و مهربونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین مطب اصلیش طرفای سعادت آباده ولی هفته ای یه روز میاد تهرانپارس چهارراه تیرانداز 

یه ساختمون پزشکانه توی چهارراه تیرانداز تقریبا میشه ضلع شمال غربی چهارراه 

کارش اینه که یه سری آموزش بهت میده و خودت یاد میگیری چجوری رژیم بگیری همه چی میخوری راحت      

سلام دوستان من خرداد ماه توی این تاپیک با دکتر زین العابدین آشنا شدم .خیلی نا امید ونالان رفتم مطبش 

کلا رژیم برام عذاب بود و از همه دکترا بدم اومده بود

اما خداوکیلی نتیجه خوب بود 

راستش ته دلم یه کم شک داشتم که شاید ساراگلی الکی تعریف کرده باشه و با همین شک جلو رفتم اما تونستم تو این مدت 19کیلو کم کنم 

جاله که کلا این تاپیک رو فراموش کرده بودم امروز اتفاقی به نی نی سایت سر زدم و این تاپیک رو دیدم دلم نیومد براتون ننویسم 

اگر میخواید رژیم بگیرید به این دکتر شک نکنید

2738

بچه ها من  خانمً شفيعي رو نميشناسم ولي تمام زندگيم رو به دكتر زين العابدين مديونم

كارش ك هيچ خودش و اخلاقش حرف نداره

سرش خيلي شلوغه ولي براي تك تك شون وقت ميذاره

خودش هيكلش خوبه تازه الان تازه زايمان كرده ولي عالي جمع و جور شده

ديدم رژيم شيردهي هم ميده

كلا خيلي خوب و منصفه اصلا پولكي نيس 

حواسش به پوست و مو هم هست من بعد از لاغريم پوستم عالي شد

مطبش فلكه دوم تهرانپارس تو پاساژ نگين 

قبلا تيرانداز بود

البته سعادت آبادم هست

اين تلفن هاشه اميدوارم به درتون بخوره چاقي بدترين درده

٧٧٢٩٣٣٦١

٠٩١٢٥٣٨٩١٩٤