2733
2734
عنوان

شوهر کیا تو خونه کار خونه میرسن ؟

176 بازدید | 24 پست

شوهر من دست به سیاه سفید نمیزنه غذا میخوره ظرفارو میندازه تو سینک میره یه بار نشده جاروبرقی بکشه خونه رو خسته شدم دست تنها 

شوهر شما کار خونه میرسه؟

الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم... بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🖤🚶‍♀️️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شما بجای همسرت سر کار شده بری؟😂 اگه نه پس حق گله نداری ازش چون اونم وظیفش کار کردنه 

ولی اگه شمام شاغلی قضیه فرق داره

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
شما بجای همسرت سر کار شده بری؟😂 اگه نه پس حق گله نداری ازش چون اونم وظیفش کار کردنه  ولی اگه ...

شوهرم معلمه صبح تا ظهر سرکاره میاد خونه اونم ۳ روز ۴ رور درهفته فقط کلاس داره

همش خونه اس

2740

بله از روز اول عادتش دادم.چه پخت و پز چه شست و شو و...

حتی دارم کم کم دخترش را هم عادت میدم که کارهایی که در حد سنش باشه انجام بده

کلفت که نیستیم،خانوم خونه ایم و خونه و غذا و نظافتش وظیفه همس

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

بازم خوبه ظرفا رو میندازه تو سینک من همینجور سفره رو پهن جا میزاره و میخوابه....منه بیچاره از سرکار برمیگردم غذا رو که شب پختم گرم میکنم میارم ولی او حتی زورش میاد جمع کنه بارها بوده از شدت خستگی بعد غذا رفتم دراز کشیدم خوابم برده وقتی بیدار شدم دیدم نون های اضافه و غذای مونده همینجور مونده و هواخورده خشک شده

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
بله از روز اول عادتش دادم.چه پخت و پز چه شست و شو و... حتی دارم کم کم دخترش را هم عادت میدم که کاره ...

شوهر من عادت نمیکنه انقد سر همین جر و بحث داشتیم که نگو

از اول همین بوده 

خدلشاهده ۳روز رفتم مسافرت برگشتمهیچ ظرفی تو کابینت نبود همش وسط حال بود انگار خونه تکنی کرده بود چید ...

😂😂😂😂😂 وای خدا

والا ندیدم تا این تنبل

ی فکر اساسی کن اخه یعنی چی این کار

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی ◉⁠‿⁠◉⁩
2706