2733
2734
عنوان

رژیم فستینگ

288 بازدید | 20 پست

سلام 

کسی با رژیم فستینگ وزن کم کرده؟

چه ساعتایی غذا میخوردین؟

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
منم لایک

فعلن که پشه هم پر نمیزنه خاعر🥲🚬😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من یه هفتس فستینگ دارم..از ساعت ۸ شب تا ۱۲ ظهر فستم..البته تا ۲ بودم مربی گفت تا ۱۲ فقط ..۱۶ ساعت در روز جز آب و چای چیزی نمیخورم..۸ ساعت سه تا غذا و یکی دو تا میانوعده میخورم.قند هم کلا حذف..

فعلا هم رو ترازو نرفتم

۱۶ ساعت غذا نمیخوری، فقط آب و چای و قهوه بدون شکر مجازی

ساعتش بهتره از ۸ شب تا ۱۲ ظهر فرداش باشع

تو اون ۸ ساعت باقی مونده صبحانه ناهار شامت رو‌ تقسیم میکنی میخوری.

و میزان کالری هم متناسب با وزنت باشه

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
توروخدا بگو بهم دقیقا چی و چجوریه ؟من صورتم لاغره نمیخوام افتاده و بد شه .

۱۶ ساعت در روز چیزی جز و آب و چای و دمنوش نمیخوری..ته معمولا از ۸ شب شروع میشه تا ۱۲ ظهر روز بعد..۱۲ صبحونه میخوری..نهارم هر وقت خواستی شامم تا ۸ میخوری..دو تا میاوعده سالم هم داری..

پروتئین و سبزیجات و آب زیاد میخوری..قند مصنوعی کلا حذف..و قند طبیعی کنترل میشه

2738
۱۶ ساعت غذا نمیخوری، فقط آب و چای و قهوه بدون شکر مجازی ساعتش بهتره از ۸ شب تا ۱۲ ظهر فرداش باشع ت ...

شما لاغر کردین با این روش ؟

چند کیلو؟

شما لاغر کردین با این روش ؟ چند کیلو؟

بله

۱۷ کیلو توی ۳ ماه

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
بله ۱۷ کیلو توی ۳ ماه

چ عالیی😍

مرسی از راهنماییت گل❤️

چ عالیی😍 مرسی از راهنماییت گل❤️

🌼😍

خواهش میکنم🌼🌱

فستینگ عالیه بی نظیره من نتیجه گرفتم بعد زایمانم باز تمین و میگیرم من از ساعت ده شب میرفتم تو فست تا دو ظهر فردا چون شب و خواب بودم ۱۲ ساعتش و راحتتر میگذشت گاهی هم تا چهار الی پنج بعد ظهر ادامه میدادم بیست ساعت بیست و دو ساعت بیست و چهار ساعت هم فست بودم و فقط آب چای سبز قهوه خالی مجاز بود بخورم جلو ریزه خورای میگیره روند لاغری سریع تر پیش میره 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706