2737
2734
عنوان

طبیعیه از شوهرم سرد شدم؟:)

429 بازدید | 35 پست

عاشقش بودم با همه وجودم

انقدر منو پیچوند

سرد شد

بهم درد داد و غم داد و تنهایی داد

منو شکست و تنهام گذاشت و بی ذوقی کرد

که دیگه ازش سرد شدم

به فکر طلاق افتادم

من تازه عروس ام خیر سرم:)

متاهل و متعهد💜✨   - دانشجوی پزشکی ام . کمک کنکوری خواستی خوشحال میشم کمکت کنم  - و من قله رویاهایم را فتح کردم و پیش به سوی قله بعدی!🌝🌱 - الحمدالله رب العالمین😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا آخه؟

نامعلوم:)

متاهل و متعهد💜✨   - دانشجوی پزشکی ام . کمک کنکوری خواستی خوشحال میشم کمکت کنم  - و من قله رویاهایم را فتح کردم و پیش به سوی قله بعدی!🌝🌱 - الحمدالله رب العالمین😍❤
2740
حق داری تلاش کردی سر ذوق بیاریش؟

هرکاری بگی کردم

هررررررررررررکاری

خانواده همسرم رو دعوت کردم رفتیم جنوب 

گفتم شاید اینطوری بهم برگرده

خواهر شوهر 19 ساله دارم براش کلی خرج کردم البته از سر محبت نه جلب توجه

هیچی به هیچی...

پای کس دیگه ای در میون نیست خدای نکرده؟

نمیدونم

شک دارم:)

من هیچوقت حسم دروغ نمیگه

صبوری کن ریشه مشکلاتتون و پیدا کنید حلش کنید  طلاق مگه نقل و نباته هرچی میشه فوری طلاق   ...

تاپیک های قبلمو ببین

همه کارای عروسیو خودم کردم تنهایی

با کار دانشگاه شبا از خستگی گریه میکردم

اقا مثل مهمون تشریف اوردن و رفتن

2706