2752
2734
عنوان

طبیعیه از شوهرم سرد شدم؟:)

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 35 پست

ببین تاپیکهای قبلیتو خوندم

حتما حتما برو پیش مشاور 

این ممکنه خودشیفته باشه که اولش انقدر عشق به پات ریخته بعد یهو سرد شده

بعد تازه جایی هم میخوای بری باید اطلاع بدی وگرنه بهش برمیخوره

مخم سوت کشید. تو مجرد بودی از شهر خودتون تنهایی رفتی یه شهر دیگه زندگی کردی‌. بعد یهو این از راه رسیده تعیین میکنه کجا برو یا کجا نرو

قشنگ بگو میخوام برم مشاور. بگو خودم مشکل دارم میخوام ببینم مشکلم چیه. بگو تو خوبی مت بدم و مشکل دارم

والا 

تعقیبش کن گوشیشو چک کن

امشب باهاش حرف میزنم همه حرفای توی دلمو میگم:)

متاهل و متعهد💜✨   - دانشجوی پزشکی ام . کمک کنکوری خواستی خوشحال میشم کمکت کنم  - و من قله رویاهایم را فتح کردم و پیش به سوی قله بعدی!🌝🌱 - الحمدالله رب العالمین😍❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودم نمیدونم سرش جایی گرم شده یا نه... خودم توی برزخ دارم زندگی میکنم:) واقعا دوستش داشتم!

شوهر من همینه آدم سردیه 

ولی خوب از اینکه دوسم داره و سرش جای دیگه گرم نیست مطمئنم

فقط درگیر کارشه

همه کارای خونه و .....حتی خریدای اونو من میکنم

ولی دیگه عادی شده برام اگه بخوام مقایسه کنم میگم خیلی خیلی ار مردای هرزه و دورو بهتره 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
تو هم مثل من نمیدونی چرا سرد شده؟:) کسی نشسته پاش یا نه... دلم میخواد ساعتها گریه کنم

او ببین منم همینم 

انگار ازم فرار میکنه جواب نمیده میگه میخواستم خلوت کنم 

وقتی پیشمه خوبه وقتی میره خونه مامانش اینا شهرشون کلا یکی دیگس 

خبری نمیگیره سراغم نمیگیره تهش زنگ بزنه هر چند روز ک الان اونم یک هفتس خرف نزدیم خواهرش شوهر دادن دوره راهش 

اصلا هیچی نمی‌دونم هیچی 

ما زیر ی سقف نرفتیم شکر

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2731
حرفاتو زدی یا نه

امشب تاپیک میزنم

متاهل و متعهد💜✨   - دانشجوی پزشکی ام . کمک کنکوری خواستی خوشحال میشم کمکت کنم  - و من قله رویاهایم را فتح کردم و پیش به سوی قله بعدی!🌝🌱 - الحمدالله رب العالمین😍❤