2752
2734

اقا مثلا من میخوام چاق شم پس باید کالری مازاد مصرف کنم...چرا هی میگن سیب زمینی آبپز و تخم مرغ آبپز بخور؟ من کالری مازادم رو از هرجا به دست بیارم چه فرقی میکنه؟ دنبال ویتامین و سلامتی هم نیستم چون کل عمرم که تغذیم این نیست فوقش دو سه ماهه اونم به خاطر چهار پنج کیلو وزن...به نظرتون مهمه چی میخورم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله میفهمه...

مثلا به جای عضله سازی و خوش هیکل شدن ،فقط شکم میاری و زشت میشی

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         
اخه مثلا همه چیپس و پفک میخورن کالریش هم بالاس ولی الان من رفتم رژیم چاقی بگیرم میگه کلا چیپس و پفک ...

والا من روزای چیتمم نمیخوردم این چیزارو حتی فست فودم نمیخوردم