2737
2734
عنوان

تو رو خدا بیاین، صواب داره

1191 بازدید | 15 پست

سلام عزیزان

دوستانی که آی وی اف موفق داشتین

من بعد ۵ ناباروری، شوهرم قول داده چند ماه آینده وام بگیره برا آی وی اف

من شیرازم، ولی هر شهری اطرافم باشه یا تهران که قیمتش مناسب تر و کارش مطمئن تر باشه لطف میکنین بهم معرفی کنین

یه دکتر خ‌وب میخوام چون من اصلا پریودی درستی هم ندارم

و از اون جایی که پولم وامه میخوام یه جای  مطمئن برم حتی المکان با هزینه مناسب

خوهشا کمکم کنین

زنان شایسته ... سزاوار بهترین اند ........

زری میگفتن تو شیراز یه جا هست که به مناسبت ماه رمضون رایگان انجام میده زینبیه بود فکر کنم اسمش

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم تو یه تاپیک دیگه بود برات گذاشتم امیدوارم به دردت بخوره

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
2728

عزیزم مادر و کودک میدونم عالیه پارسال قیمت هشت تومن بود شنیدم دکتر البرزی جهرم دولتی یک میلیون میگیره صحتش نمیدونم دختر دکتر البرزی شیراز هست خودت پیگیری کن موفق باشی

خدایا بخشندگیت و بخشایشگریت به همه منتظرا نشون بده آمین  
2740

چرا قیمت هاتون اینقدر بالاست, به مراکز دولتی مراجعه کنید, برای مثال بیمارستان طالقانی, شریعتیو چندتا دیگه در تهران یک نوبت آی وی اف رایگان انجام میدن, یکبار مراجعه کنید و تشکیل پرونده بدید

مسیر بارداری مسیری سخت و لذت بخشه و چه زیباست که این تجربیات رو با یکدیگر به اشتراک بگذاریم           

عزیزم تومرکز ناباروری یزد دکتر افلاطونیان تو دولتی هست برو اونحا خیلیا میرن ولی مادر هم نوبت دهیش خیلی وقت باید صب کنی هم قیمتاشش گرون ..اما ناباروری دولتیه ... 

یزد ...صفاییه خیابون کاج ..مرکز نباباروری ...

2706