2737
2734
عنوان

رفتم خونه نامادریم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 45 پست
سعی جلوش مهربون باشی بعد چیزی شد به باباتون بگی من خوب بودم ببین چی کار میکنه

نه من جلوی بابام باهاش خیلی مهربونم، بابام میدونه چیزی تو دلم نیست ولی دست خودم نیست لوس بازی در میارم یکم ادای مادرشوهرا رو در میارم برای زن بابام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما داشتی میرفتی وسایلت میبردی  دیگه بعد ۱۳ سال اون صاحبخونه هست  لجبازی نداره

آخه من تا دو سال پیش تو اون خونه باهاشون زندگی میکردم یهویی زدم بیرون از خونه رفتم پیش مامانم، چون اذیتمون می‌کرد بخاطر همین

2731
فداتبشم نه قربونت برم این چه حرفیه  نه همه چیزمون رو صاحب شده متاسفانههه نمیزاره بابامم برامون ...

خدانکنه عزیزم سلامت باشی

ایکاش همون چندسال پیش وسایل رو برمیداشتی

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
همه چی خونه و زندگیمون رو صاحب شده، اونروز گفتم چرخ خیاطی جهاز مامانمو بده گفت نه اونا ما خودمون لاز ...

بگه. لازم نیست درخواست کنی چرخ خیاطی رو بردار ببر. ظرفارو بردار هرچیو دوس داری بردار بچین تو ماشین بگو اینا یادگار مادرمه با پول بابام هم نخریده جهیزیش بوده باید دست دخترش باشه. محکم باش و ببر و بگو ایشالا بابا بهترشو براتون بخره.

2740
آخه من تا دو سال پیش تو اون خونه باهاشون زندگی میکردم یهویی زدم بیرون از خونه رفتم پیش مامانم، چون ا ...

هم مادرتون زمانی که میرفت باید وسایلش میرفت هم شما 

وقتی وسیله ای نبری کسی که مونده ازش استفاده میکنه 

اینقدر گارد نگیرید بهرحال گفتید ۱۳ ساله با پدرتون مزدوج هستن 

همسر من زمانی که از خانومش جدا شد وسایلش برنداشت حتی لباساش گذاشت فقط کتابهاش برداشته بود 

حالا بعد چندین سال برگرده بگه لباسم بدین؟ اصلا میشه؟ منطقیه؟ 

شما هم داشتین میرفتین حالا بهر دلیلی باید وسایل کارتن میکردی میبردی  

بگه. لازم نیست درخواست کنی چرخ خیاطی رو بردار ببر. ظرفارو بردار هرچیو دوس داری بردار بچین تو ماشین ب ...

نه اون ظرفا براش هیچین، یه عالمه ظرف و ظروف لوکس داره به هیچ دردشون نمیخوره فقط از عقده ش نگه داشته میمون زشت ازش بدم میاد 

وا😐ببین خیلی مهربون باهاش برخورد کردی!

من واقعا ادم عصبیی نیستم،پدر منم ازدواج مجدد داشتن بعد از فوت مادرم (اینو گفتم که بدونی شرایطو درک می‌کنم)

ولی من اگه جات بودم و یکی دیگه می‌اومد وسایلی که ارزش مادیش به کنار ارزش معنوی داره و رسما مال منه رو اینجوری صاحب می‌شد و جوری رفتار می‌کرد که انگار مدیونشم

احتمالا نصفش می‌کردم☺️با همه احترامی که برای بقیه قائل بودم

از حقت نگذر

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
2706