2737
2739
عنوان

من درونگرا هستم🥲😁

131 بازدید | 19 پست

ی فریم از زندگیمو بگم خدمتتون

من ی infp اواره هستم😂

من توی ذهنم ی جهان دیگه دارم. توی اون جهان کلی زندگی وجود داره. میتونم ساعت ها بی حرکت بشینم و توی ذهنم با افکارم بازی کنم. من تو دنیای بیرون ی ادم خجالتی و ساکت و گاهی خشک به نظر میرسم. اما توی فضای مجازی همیشه خودمم. من عاشق وقت گذروندن با خودمم و با تنهایی هیچ مشکلی ندارم. من حیوونا رو از انسان ها بیشتر دوست دارم چون اونا حرف نمیزنن😂ولی خب این همه اکلیل ریختن بسه. بریم سراغ قسمت دردناک قضیه

گاهی احساس عقب موندگی میکنم. حس میکنم بیعرضه ام که نمیتونم تو ی مهمونی با بقیه معاشرت کنم تا حداقل بفهمن زنده ام! گاهی از خودم و افکارم میترسم. گاهی اورثینک کردن باعث بیخوابی و گریه کردنم میشه. وقتی میخوام فقط ی جمله یا حتی کلمه ذر مورد خودم حرف بزنم ضربان قلبم به شدتتت بالا میره. یبار وقتی کلاس نهم بودم و معلم خواست خودمو معرفی کنم بخاطر این جمله: من خیلی کتاب میخونم و عاشقشونم) ضربان قلبم به شدت بالا رفت و دست و پام یخ کرد و رنگم پرید. طوری که معلم نگرانم شد و گفت چیزی شده؟ میخوای بری بیرون؟ من اونقدر تحت فشار بودم که شروع کردم گریه کردن. 

یبار وقتی داداشم گفت ی قطعه از ی اهنگو بخونم صدام شبیه خروس مریض شد. و کلا صدام گرفت و رنگم پرید😐

یازده ساله بودم که شبا مامانمو بیدار میکردم و میگفتم استرس دارم. مامانم طلاشو میداد بندازم تو اب و بخورم. وقتی اونو میخوردم ارامش میگرفتم😂بخاطر تلقین بود. من خییلی فکر میکردم و گاهی افکارم اونقدر خطرناک میشد که میترسیدم. خلاصه. به خودم قول دادم یروز حرفامو کتاب کنم و سکوتی که کل زندگیمو ذر بر میگرفت رو بشکنم و از خودم بگم. برای دخترایی که عین من بودن و هیچکسو نداشتن در موردش باهاشون حرف بزنن

خلاصه که اینجوری

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من چندتا دوست درونگرا دارم ولی تا باهاشون بخوای دوست شی یه دوسالی طول کشید

اره😂😂به عنوان ی درونگرا اعتماد کردن خیلی سخته برام و خیلییی تحلیل میکنم دیگرانو. برای همین خیلی سخت دوست میشم و وقتی اون روی واقعی منو میبینن برگاشون میریزع

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
بنده یه تیپ از میانه گراهای مظلوم هستم ک به خاطر آوارگی میان دو جهان، مدتیست افسرده هستم😂😂

میانگرایی اینش خوبه که میتونی حال دوطرفه درونگرا وبرون گرا رو بفهمیم وروحانهای مختلف روحی جابه جابشی

2740
اره😂😂به عنوان ی درونگرا اعتماد کردن خیلی سخته برام و خیلییی تحلیل میکنم دیگرانو. برای همین خیلی سخ ...

بعضی وقتا مشکلی دارم باهاشون درمیون می‌زارم عجیب راه حل میدن کیف میکنم

میانگرایی اینش خوبه که میتونی حال دوطرفه درونگرا وبرون گرا رو بفهمیم وروحانهای مختلف روحی جابه جابشی

دقیقا..

ولی بعضی وقتا شده ک اینقد پیش دوستایی ک باهاشون راحتم خیلیی برونگرا باشم و وقتایی ک جای ساکت نشستم و آروم و بی حرفم حس عجیب بودم بهم دست بده.. میگم ط کیی دیگه

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!

دراصل میانگرایی وجود نداره! این رو بعد تحقیق هام فهمیدم. خود سازنده این دوتا تایپ اینو گفته. افراد دوز های مختلف درونگرا و برونکرایی دارن. مثلا من 75درصد درونگرام و 25درصد برونگرا. یکی 50درصد درونگرا و 50ذرصد هم برونگرا. ولی میانگرا نداریم

واکنش صادقانه entp هاااااااا؟ 🤡

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2706