2737
2739
عنوان

سازنده نی نی سایت کیه؟

157 بازدید | 6 پست

ایشونه بنظرم پس چرا بعضیا میگن مونا تهرانیه درحالی که تاریخ عضویت و تاپیک های ایشون رو ببینین

آدما نسبت به ما هیچ وظیفه ای ندارن ، اگه خوبی ای میکنن از ذات قشنگشونه، ذات قشنگ هیچکسو نابود نکنید😊

سازنده یه آقایی بودن که مثل اینکه سایت و بعد ها به خانم تهرانی فروختن

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

خانم تهرانی سایت رو گرفتن وگرنه سایت دست به دست شده قبلا گویا 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مونا چند وقت بعد از ساخت سایت کاربری زده

مگه هر کی سایت میسازه باید کاربری داشته باشه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
مونا چند وقت بعد از ساخت سایت کاربری زده مگه هر کی سایت میسازه باید کاربری داشته باشه

متوجه منظورم نشدید  

آدما نسبت به ما هیچ وظیفه ای ندارن ، اگه خوبی ای میکنن از ذات قشنگشونه، ذات قشنگ هیچکسو نابود نکنید😊
متوجه منظورم نشدید  

شدم

میگید تاریخ عضویت ایشون زودتر از موناس

من به فرض یه سایت میسازم ولی دلم نمیخواد کاربری داشته باشم و بعدها کاربریمو میسازم به عنوان مدیر سایت

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

۲ زوج پزشک ساختن سایت رو

که بعدا فروختن و مهاجرت کردن( فکر میکنم اینجا به مونا تهرانی فروخته شده و سایت افتاده دست ایشون)

واسه خوب کردن حال آدما لازم نیست حتما دکتر باشی؛ یه ذره مهربون باشی کافیه:)