2733
2734
عنوان

اگر صدایی از کسی در بیاد امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 62 پست
ما هم یک همسایه داریم ساعت ۱۱شب اهنگ میزاره از اون مدلا که فقط میگه کوپس کوپس کوپس  بخدا حلالش ...

حق داری بگو اخع نفهم ۱۱ شب وقت دیسکو عیاشی شما هست ما صبح کار زندگی داریم عنتر حال ادمو بد میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والله چی باید بگیم بهشون؟ ۲۰ بار اخطار  بخدا من نباید تو خواب بترسم ما خودمون یه‌شر تو خونه دا ...

زنگ بزن۱۱۰

من دیگه زنگ میزنم وجیغ جیغ میکنم تابیان

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

حالا از تو خونه همسایه پایینی ما صدا مرغ و خروس میاد😐

زنیکه میخوای وایسی تخم بذارن یا میذاری ما بخوابیم؟🤧😂

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
زنگ بزن۱۱۰ من دیگه زنگ میزنم وجیغ جیغ میکنم تابیان

طبقع بالایی گناه داره اما دیگع صدا روزه بشونم یا دعوا زن و شوهر زنگ میزنم من دیگه توان و کشش بالا رفتن ضربان قلب تو خواب ندترم

آمین یا رب العالمین اسی خونه خوب گیرش بیاد راحت شه از سر وصدا منم مثل خودتم تجربه کردم زیاد

وای خدا خیرت بده جدیدا نه قرص خوابمم ترک کردم بدتر شدم به زور خوابم میبرع حالمم بده یهو با یه شوک میپرم از خواب امروز افتادم رو دلپیچه از استرس

اپارتمان و مرغ و خروس؟ بخدا مردممممم رد دادننننننننننننن 

همیننن،دختره مجرده تنها زندگی میکنه بعد ازتو خونش صدا مرغ و خروس میاد😐😂😂

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
انبوه سازیم اصلا سر صاحاب نداره

ساده ای

بذار خوداشون یه کاری داشته باشن سیخ تو چشم بقیه میکنن

مثلا تشخیص بدن سرویس پله رنگ میخواد

ساده نباش درخواست جلسه کن یعنی چی صاحاب نداره همش حرف مفته

هر چی گوش نکردن تلافی کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
وای خدا خیرت بده جدیدا نه قرص خوابمم ترک کردم بدتر شدم به زور خوابم میبرع حالمم بده یهو با یه شوک می ...

اسی من یه همسایه داشتم اهنگ میزاشت باصدای بلند خودشم باهاش میخواند اهنگه سلامتی یا روم سلامتی یاروم😂😂زن بودا چی میزد الله واعلم

2706