2752
2734

عزیزم یا نخر یا میخری خوب بخر اشتباه منو نکن 

پوست هرچی بیشتر بهش چیز میز بزنی نازنازی میشه و وابسته مراقبت میشه و یمدت نزنی پوست داغون میشه 

بعدشم پوستته خیلیییی مهم نباید با چیزای الکی خرابش کنییی

من این اشتباه کردم الان پشیمونم پوست فقط به سه تا چیز نیاز داره ضدافتاب ابرسان و یه ژل شستشو همینن

من همههه کرم و سرم و تونرو همه چیزمو هفته پیش انداختم دور یا ردشون کردم الان دارم محصولات پوستی اصل رو میگیرم همین چارتا قلم رو بهترین میخوام بگیرم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من قبلاً اومدم از دیجیکالا خرید کنم چند تا از همین کرم ها  هم تو سبد خرید بود خلاصه رفتم کدپستی کد کوفت کد زهرمار کد مرگ همرو پیدا کردم نوشتم آخرش  قفل کرد چند بار دیگه هم زدم دوباره نشد خلاصه  شاعر میگه تا تجربه نکنی نمیفهمی  

2731
عزیزم یا نخر یا میخری خوب بخر اشتباه منو نکن  پوست هرچی بیشتر بهش چیز میز بزنی نازنازی میشه و ...

واقعا☹️اخه هر پوستی فرق داره اما ممنون عزیزم

حوصله ندارم ولم كنيددد💀
واقعا☹️اخه هر پوستی فرق داره اما ممنون عزیزم

اینایی که توسبد خریدته خیلیییی سطحشون معمولی حتی رو به پایینه هیچی نزنی پوستت سالم تره

پوست من اینه بود جوگیر بودم میخواستم بیشتر بهش برسم الا حس میکنم پیر شدم کلا21 سالمه

خواهش عزیزم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

دو سال پیش این ضدآفتاب رو گرفتم همینطور امتحان 

چون برای من چرب بود و برق مینداخت 

دادم به مامانم خدا شاهده تمامممم لکه هاش انگار غیب شد 

با اینکه مامانم اصلا نه روتین پوستی داره نه ضدآفتاب میزنم 

اینم من بهش دادم

اینایی که توسبد خریدته خیلیییی سطحشون معمولی حتی رو به پایینه هیچی نزنی پوستت سالم تره پوست من اینه ...

بنظرت ژل شستشو و ابرسان سیمپل بخرم شنیدم کیفیتش خوبه

حوصله ندارم ولم كنيددد💀
2706