2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره انگار ب درد نمیخورن سیمپل بخرم خوبع

منم هر وقت تموم میشه یکم گرونن برام خریدنشون ولی از لباسم یا کفشم میزنم میخرم اگرم نتونم محصول فیک و ارزون استفاده نمیکنم چون نزنی بهتره پوست نابود میشه

2731
بنظرت ژل شستشو و ابرسان سیمپل بخرم شنیدم کیفیتش خوبه

سیمپل خوبه من خودم الارو داشتم یکم تهشم موندده چون راضی بودم ننداحتم دور واقعااااااا خوبهههه اصلا صورتم باهاش جوش نمیزنه من پوستم یکم حساس شده با این خیلی اکیم 

ضدافتاب و ابرسان درماتیپیک بگیرررررر مخصوصا ابرسانش خیلی خوبه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

عزیزم تجربه خودمو بگم؟
محصولی که مورد تائید نباشه استفاده نکن. اولا موادشون واقعا مطمئن نیست. دوما ممکنه تاثیر نداشته باشه(مثلاخودم سالیسیلیک اسید چینی گرفته بودم عین اب بود). و سوما خیلی هاشون مواد سرطان زا دارن
من جای تو باشم به جای اینکه 10 تا جنس متوسط بخرم، کل پولو میدادم یه جنس با کیفیت بالا میگرفتم که ازش مطمئن باشم. پوست خیلی حساسه هرچیزیو نباید بهش زد عزیزم. هرکدوم که واجب تره بخر بعدا اون یکی هارو هم میخری

2740
منم هر وقت تموم میشه یکم گرونن برام خریدنشون ولی از لباسم یا کفشم میزنم میخرم اگرم نتونم محصول فیک و ...

منم دقیقا الان یه ضدافتاب یک و صده اونی ک میخوام پولمم تموم شده مثل گدا گشنه ها دارم زندگی میکنم پولم دربیاد ضد افتاب بخرم  

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2706