2733
2734

گین اپ و...همش الکیه فقط عوارض داره ولی پودرجوانه گندم خوبه

روغن زیتون اصل از ی جای مطمئن و معتبر بخرین جایگزین روغن های کارخونه ای کنید ، هرماه خودتون ی قابلمه رب گوجه فرنگی خونگی درست کنید (طرز تهیه شو از گوگل بردارید) موادنگهدارنده شون سرطان زاست خودم فهمیدم و خواستم اینجا بگم شاید تلنگری شد حتی واسه 1 نفر ... روغن زیتون تنها چربی هست که خودش چربی سوزه اگه استفاده کنید هرگز کبدتون چرب نمیشه :) به سلامتی خودتون و عزیزانتون اهمیت بدین این دو موردی که گفتم خیلی پرکاربردهستش پس جدی بگیرید لطفا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چ چطوری نحوه ی مصرفش

من کاچی خوردم یعنی آرد رو یه کوچولو تفت دادم در حدی کرمی بشه روغن حیوانی ریختم توش بازم یکم تفت دادم بعد آب و مغزیجات ریختم گذاشتم جا بیوفته از حرارت افتاد عسل ریختم 

2706